גלאם של מסיכה - Duty Free Blog

גלאם של מסיכה

גלאם של מסיכה
כשנסעתי ליוון, ארזתי לצד הבגדים המעוצבים את תיק הרחצה שלי כרגיל. היות ולא הייתי בהונג קונג זה זמן מה, חסרה לי מסכת בד שתזין את העור ותטפח אותו בעדינות ובמהירות.
בתור מי שמבלה חצי מחייה במטוסים, מסכות בד אינן זרות לי, ואני מאוד אוהבת את קלות השימוש בהן והאפקט שהן מעניקות לעור. אני תמיד בחיפוש אחר מסכות בד חדשות להכניס לשגרת הטיפוח שלי, כך ששמחתי לשמוע על מסיכת בד חדשה שהגיעה ארצה: DERMAGLAM After Flight Mask, ונמכרת בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

הנה טעימה קטנה מיוון וכמובן כל מה שרציתן לדעת על המסכה.

אוויר המטוסים, העובדה שאנחנו בחלל סגור עם עוד מאות אנשים והיעדר החמצן גורמים לעתים קרובות להופעת פצעונים, כתמי יובש, תחושת מתיחה בעור ומראה כללי עייף וחסר חיוניות, ביג נו נו.
העובדה שקמתי בשלוש לפנות בוקר, שמש הקיץ החזקה ואוויר המזגנים במטוס הותירו אותותיהם בעורי על אף הטיסה הקצרה. העור הרגיש צמא ומיובש, וחסרה לו הגמישות והברק הבריא אליהם אני רגילה.

 

במארז DERMAGLAM After Flight מגיעות חמש מסכות (כשניתן לרכוש גם אחת בודדת), באריזות בודדות סטריליות ואטומות. המסכה שפותחה בסיאול עשויה סיבי דקיקים ועדינים המאפשרים היצמדות אידיאלית של המסכה לעור ויצירת שכבה אטומה בין העור לאוויר. עובדה זו מאפשרת חדירה טובה יותר של החומרים הפעילים לעור.

בהמסכה עצמה מגיעה בתוך סרום ייחודי המכיל מספר תמציות טבעיות, בראשן CUCUMIS, ירק המכיל 95% מים ועשיר במינרלים, פוטסיום ו-ויטמינים טבעיים. הנחתי את המסכה על הפנים לרבע שעה.
האפקט הראשוני היה מקרר ונעים, הריח של המסכה עדין ואינו מבושם יתר על המידה ויש הרבה חומר בשקיק כך שמומלץ לסחוט אותו היטב ולהניח את כל החומר על הפנים, ורק לאחר מכן את המסכה. לאחר הסרת המסכה העור הרגיש גמיש ורווי, נעים למגע ורענן.
המלצה חמה למי שמתכוונת לעלות על מטוס בתקופה הקרובה! מחיר המארז 50$ (והוא משתתף במבצע הכללי של הדיוטי פרי קנה ב-200$ שלם 150$). מחיר מסכה בודדת 9.90$ (והיא משתתפת בהטבה הכללית של הדיוטי פרי 3+1).
תודה לעפרי רבן חברתי על שצילמה אותי בשעת מעשה.

 

cosmetics_974X160_1

אהבתם? שתפו!