איך את רוצה את הפראדה שלך? - Duty Free Blog

איך את רוצה את הפראדה שלך?

איך את רוצה את הפראדה שלך?

משהו טוב קורה על מדפי הבשמים של הדיוטי פרי: קולקציית בשמי היוקרה החדשה מבית פראדה – Les Infusions de Prada – נחתה ממש עכשיו בישראל, ותשווק בלעדית בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי.

הסדרה מונה 8 בשמי יוקרה – כולם מלבד ניחוח האיריס הוותיק בלעדיים לדיוטי פרי ומתומחרים ב-99$. בשמי הסדרה פונים בעיני לנשים אלגנטיות בעלות טעם יוקרתי ובלתי מתפשר שמחפשות ריח מעודן ורענן שיחד עם זאת שומר על פשטות מתוחכמת.

הבושם שנבחר להוביל את הסדרה הוא "רוז", השופע בריחות ורדים שנקטפים ביד בשעות המוקדמות של הבוק, מעובדים ונחלטים במהירות במים המבושמים על ידי נרולי, מנדרינה ועוד.

 

p3(1)

מה יש בבישום של פראדה שעושה לנו את זה? כנראה שזו החווייה שעוטפת אותנו בשלמותה: זה מתחיל באריזה המשדרת פשטות ואלגנטיות, ממשיך בבקבוק הווינטג' היוקרתי עליו מתנוסס הלוגו המקורי של פראדה משנת 1913, וממשיך בריחות המשכרים.

p2(1)מה שנותר עכשיו, הוא לבחור בבושם שהכי מתאים לך מהקולקציה. משימה קשה שאנחנו נעזור לך לעמוד בה:

Rose: בריח הוורדים. מתאים לאישה החוגגת את הנשיות שלה, ומשדרת נחשקות וחושניות.

Amande: בריח שקד דומיננטי. מתאים לאישה המסתורית – זו שאף פעם לא מגלה את כל כולה ונותרת כחידה.

Iris: בניחוח פרחי איריס. אם את אוהבת להיות במרכז העניינים, לגנוב את ההצגה ולהשאיר חותם ממכר, הבושם הזה לא ישאיר אף אחד אדיש אלייך.

Iris Cedre: בניחוח איריס ואלון. ניחוח עצי מועצם שמתאים לאישה המחוברת ששתי רגליה על הקרקע.

Fleur D'oranger: בריח פריחת תפוז. הדרי ומשכר, מתקתק ומתאים לנשים חזקות שמרגישות בטוח בכל מקום בו הן נמצאות.

Vetiver: משורש הווטיבר הארומטי של דרום מזרח אסיה. ריח נעים ועדין שבעיני מתאים לאישה שלווה ורגועה – זו שהאיזון בחיים חשוב לה יותר מכל.

Mimoza: את המימוזה מכנים כצמח רגיש – פרח עדין ויפה. אם את מגדירה עצמך כאישה רגישה ומופנמת המחפשת ניחוח סולידי – זה הבושם שלך.

Oeillet: בניחוח פרחי הציפורן, שמסמלים גאווה ויופי. אם את מגדירה את עצמך כקלאסית, זו ששומרת על מראה נשי פשוט ומתוחכם – מצאת לך את הבושם המתאים לך.

בנסיעה הבאה שלך לחופשה או לנסיעת עסקים, היכנסי לג'יימס ריצ'רדסון, התבשמי במגוון ריחות הסדרה, ובחרי לך את אחד (או יותר…) מבשמי Les Infusions de Prada. נסיעה טובה!!

p4(1)

cosmetics_974X160_1

אהבתם? שתפו!