רעננה גם בטיסה - Duty Free Blog

רעננה גם בטיסה

רעננה גם בטיסה

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag article invalid in Entity, line: 2 in /home/dutyblog/domains/smalltalk.dutyfree.co.il/public_html/wp-content/themes/pinthis-child/functions.php on line 226

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag header invalid in Entity, line: 3 in /home/dutyblog/domains/smalltalk.dutyfree.co.il/public_html/wp-content/themes/pinthis-child/functions.php on line 226

ברוב המקרים, נסיעה ארוכה – ברכבת, ברכב ובראש ובראשונה נסיעה שכוללת שהייה במטוס – מסתיימת במראה עייף ומבולגן. תשישות, ג'ט לג והצפיפות בחלל קטן – כולם חוברים יחד ויוצרים מראה תשוש.

במילים אחרות: אם שם המשפחה שלך אינו טראמפ או קרדאשיאן – טיסה היא חדשות גרועות לעור שלך, והיא תגרום לך להיראות פחות טוב בסוף המסע.

השינויים בטמפרטורה והעובדה שאוויר המטוס יבש מאד הם אלו שגורמים לכך בראש ובראשונה, כמו גם סטרס שרובנו סובלים ממנו לפני הטיסה. כל זה עומד בניגוד מוחלט לרצון שלנו להגיע ליעד כשאנחנו במיטבנו – בין אם זו פגישת עסקים או חופשה.

מה עושים? קל – הטיפ שלי: אל תעופפו הקיץ בלי מסכות הפנים של דרמגלאם שהגיעו לג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי.

 

IMG_6742

לאחרונה חזרתי מנסיעה לאתונה. ארזתי לי תיק קטן עם איפור ובגדים וכמובן שלא שכחתי להכין את העור שלי לנסיעה וגם למכת השמש שהוא צפוי היה לקבל שם, בחופים הזהובים של יוון.
וכך הצטיידתי לי בשדה התעופה  בשתי מסכות פנים מעולות של דרמגלאם עליהן קראתי במגזינים בחו"ל ושאותן כבר רציתי לנסות מזה זמן מה.

 

ira simonov athens jr duty free passport

מסכה 1 – אפטר פלייט

מייד אחר הנחיתה והצ'ק אין במלון, הוצאתי מהתיק את מסכת "After Flight" של דרמגלאם שבלעדית בדיוטי פרי באופן בלעדי. אחרי שניקיתי היטב את הפנים – הנחתי עליהן את המסיכה למשך 15 דקות.

image1

רבע שעה של לחות מזינה ורוגע שהחזירו את החיוניות לפניי אחרי הטיסה והעניקו לי בוסט מיידי של אנרגיה. כיף וקל!

IMG_6737

מסיכה 2 – פרימיום גולד 

אחרי שראיתי כמה מסיכת ה"After Flight" יעילה, חיכיתי בקוצר רוח להזדמנות לנסות גם את המסיכה השנייה – פרימיום גולד אינטנס גלאם.

המסיכה הזהובה והיוקרתית – כאילו יצאה היישר מספרי המיתולוגיה היוונית – מכילה מרכיבים יוקרתיים שמבטיחים לפנק את העור ולהעניק לו מראה זוהר וחיוני בתוך 20 דקות.

התוצאות לא אכזבו והיו מעולות – המסיכה, שבה השתמשתי לפני מסיבה יומיים מאוחר יותר – העניקה לפנים מראה זוהר וקורן. מושלם!

IMG_6738

cosmetics_974X160_1

אהבתם? שתפו!