ארבעה בקבוקים שמוכרחים להכיר - Duty Free Blog

ארבעה בקבוקים שמוכרחים להכיר

עד לפני כמה שנים נהגו חובבי אלכוהול לרכוש בדיוטי-פרי את המשקאות האהובים עליהם בהנחה ניכרת– מתוך ידיעה שמחיר האלכוהול בארץ הוא גבוה בהרבה. מאז הרפורמה במיסוי על האלכוהול פחת היתרון המנצח של "אותו הדבר בחצי-המחיר" וחנויות הדיוטי פרי, בישראל ובעולם, הבינו כי הן חייבות לפתח יתרונות אחרים. למזלן, גם יצרני המשקאות הבינו שקהל הרוכשים בדיוטי פרי הוא קהל איכותי מכדי לוותר עליו.

Picture1

יצרני אלכוהול מובילים פיתחו גרסאות מיוחדות של המותגים המוכרים
צילומים: יח"צ (
freeimages.com)

הקהל העובר בדיוטי פרי הוא לרוב קהל בעל הכנסה גבוהה מהממוצע, או קהל עסקי הפוקד את שדות-התעופה גם בעונות שאינן עונות-תיירות. הקהל הזה הוא האיכותי ביותר שניתן לבקש למשקאות יקרים יחסית, כמו וויסקי, קוניאק, שמפניה ועוד – והוא אוהב להרגיש מיוחד.

כדי לתת מענה לקהל מבוסס שמחפש אלכוהול מובחר פיתחו חלק מהיצרנים הגדולים והמוערכים בעולם גרסאות מיוחדות למותגים מוכרים, אותן ניתן לרכוש אך ורק בחנויות הדיוטי פרי. הייחוד הזה מושך את הקהל האיכותי פעמיים: פעם אחת כאשר הוא מציג לפניו טעמים חדשים ולא מוכרים ובפעם השנייה – כשהוא מצייד אותו בבקבוק ייחודי עם סיפור. בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי יש כרגע עשרות בקבוקים בלעדיים: מוודקה ועד קוניאק, מיין ועד וויסקים. אני בחרתי להתמקד בארבעה בקבוקים שיקסמו גם למי ש"שתה כבר הכל":

GLAN ROTHES ROBUR RESERVE

בקבוק שמתאים למנוסים ולמתחילים. גלן רות'ס הוא אחד מבקבוקי הוויסקי המיוחדים:צורתו העגלגלה בולטת על כל מדף משקאות, וטעמיו מאוזנים – ידידותיים מאוד, אך לא חנפניים. ייחודו של ה-ROBUR RESERVE  הוא ביישון בחביות עץ אלון ספרדיות. הטעמים העשירים והפירותיים המיוחדים לאזור הספייסייד מקבלים כאן תבלון ווניל מרשים והופכים את הוויסקי הזה למשהו שמתחבב בקלות.

מחיר: 84.90 $

1041534

JOHNNIE WALKER SPICE ROAD

סדרת ה"אקספולרר'ס-קלאב" של מותג הוויסקי הענק "ג'וני ווקר" היא אחת המוצלחות בתחום בקבוקי ה- Travel Retail. למרות שה"ספייס רואט" הוא הבקבוק הזול בסדרה, לטעמי דווקא הוא זה ששומר בצורה הטובה ביותר על קווי המתאר של הבלנד המפורסם בעולם. מעט קשוח, אך איכותי. אז אם אתם תופסים את עצמכם כאנשים של ספורט אתגרי, זה בדיוק הבקבוק לפתוח אחרי איזו  בדרך לטיול של ספורט אתגרי צניחה חופשית מעל לוע של הר-געש פעיל באיזה חור נידח.

מחיר: 59.99 $

1166367

MUMM ROSE

ועכשיו קצת רומנטיקה.. המשקה האצילי והנפלא הזה, מבית השמפניה MUMz. שמפניה-רוזה אינה רק גרסה צבעונית יותר של השמפניה "הרגילה" (עד כמה שכבר יש כזאת), אלא, במקרים רבים, משקה מורכב יותר, עשיר ברבדים ובטעמים, וזאת בדיוק גרסת הרוזה של MUMM. לתוך הנוזל, שהוא בלנד מעשרות סוגי זנים מובחרים של ענבים משמפיין, נמהלו זנים אדומים שיצרו את השמפניה הנהדרת הזאת.

מחיר: 49.90 $

4750725

REMY MARTIN PRIME 16

בשוק ה "Travel Retail" אנו פוגשים לפעמים סוגי וויסקי שמנסים להתחנף מעט לטעם הקהל, עם סיומות כמו שרי –אבל מה תגידו על קוניאק שפוזל דווקא אל שתייני הוויסקי? הניסוי המרתק הזה של מותג הקוניאק המוכר "רמי מרטין" הוליד את "מרתף מס' 16", שהקוניאק בו יושן בחביות והניח להן להשפיע דרמטית על טעמיו. הארומה הבולטת כאן היא ווניל, אבל לא מהזן המתוק והמתחנף, אלא כזה שמוסיף עוד רובד על הטעם המורכב של הקוניאק והופך אותו למתוחכם, אבל לא למתוחכם מדי. יופי של בקבוק.

מחיר: 84.90 $

4746014

*המחירים וההטבות נכונים ליום העלאת הכתבה

 

azharot_alcohol

alcohol_974x160

אהבתם? שתפו!