גרלן שלי, גרלן - Duty Free Blog

גרלן שלי, גרלן

כשהתחלתי לעבוד בתור דיילת אוויר, לא ידעתי הרבה על העבודה. הדיוטי פרי היה נראה לי כמו מקום קסום שאעבור בו לפני כל טיסה, אתאבזר, אתבשם, אתגנדר.
למרות הסברה הרווחת, לא כך הדבר. אנחנו דיילות האוויר עולות למטוס היישר מהשטח האווירי, כשהדיוטי פרי נותר רחוק מהעין, אך מזמין מתמיד.
מה שלא הרבה אנשים יודעים, הוא שלעתים בעקבות שינויים מבצעיים של הרגע האחרון, אנחנו מקבלות הזדמנות לעלות אל הטרמינל ולהסתובב בחנויות. הדיוטי פרי הוא חוויה משלימה של הטיסה, וזו אותה חנות ממתקים עבורי כמו עבור כל נוסע אחר. אני תמיד שמחה על הזדמנות לבדוק מה חדש על המדפים, בטח ובטח כשמדובר בבושם חדש של מותג מוערך ויוקרתי.
בתמונה: בושם גדול לצד בשמים קטנים מבית גרלן. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בושם חדש מבית גרלן בגדלים שונים על רקע פוסטר של המותג. צילום: יחסי ציבור

אחת לתקופה צצים בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון מתחמי 'פופ-אפ' ייעודים, כשהפעם הבושם החדש של גרלן, מון גרלן (Mon Guerlain) הוא גולת הכותרת.
הפרזנטורית שנבחרה להוביל את מסע הפרסום של הבושם היא השחקנית היפהפיה אנג'לינה ג'ולי. על גבי מסך שמוצב במתחם, תוכלו לצפות בצילומי הקמפיין העדינים שצולמו בביתה של ג'ולי בפרובאנס, בהם חושפת השחקנית את אוסף הקעקועים המפורסם שלה. במתחם הנשי שקושט כולו בבקבוקי הבושם, תוכלו להתאבזר גם אתן בקעקועי זהב זמניים שמתכתבים עם רוח הבושם והקמפיין: ללכת עם, להרגיש בלי.
בתמונה: בושם על מדף לצד פוסטר המפרסם את הבושם החדש. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בקבוק בושם מון גרלן על רקע חנות הדיוטי פרי ופוסטר פרסום של המותג. צילום: יחסי ציבור

 אם אתן מתכננות טיסה לחו"ל בקרוב, אל תוותרו על סיבוב במתחם שפתוח 24/7 עד ה-3.4. קחו בחשבון שעם ירידת שער הדולר, המחירים מזמינים מתמיד. מחירו המלא של הבושם עומד על 100$ ל-100 מ"ל, אולם הוא משתתף במבצע הבישום והטיפוח של הדיוטי פרי, בו בקנייה ב-200$ ממוצרי הבישום והטיפוח השונים, תשלמו רק 150$.
בתמונה: שני בשמים מבית גרלן ארוזים מונחים על מדף בחנות. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: שני מארזים של הבושם החדש מבית גרלן על מדף אדום. צילום: יחסי ציבור

אם אתן מבולבלות מההיצע וצריכות קצת המלצות, הייתי הולכת על מוס הניקוי העדין של המותג עליו המלצתי בסרטון טיפוח (לחצו כאן לצפייה), ועל סדרת My Super Tips עליה כתבתי כאן, וכאן.
עןד בהיצע של המותג היוקרתי: בשמים אייקונים כמו La Petite Robe Noire המפורסם, וגם הפעם הבקבוק הקלאסי מעוצב באלגנטיות מתבקשת. הוא שואב השראה מהאלכימאים המסתוריים של העבר, ומחמיא לבושם שכמו הבקבוק מצליח להיות נקי ופשוט מצד אחד, אך עוצמתי ועל זמני מצד שני. שילוב של וניל מטהיטי, לבנדר מפרובאנס, יסמין סמבק שנקטף עם הזריחה ואלגום עוצמתי מתמזגים לכדי בושם מלא נוכחות שלרגע איננו מעיק.
Mon Guerlain עוטף ומלטף, נשי וחמים אך שומר על איפוק ואיננו מתוק מדי או מתלהם. בחירה ראויה כמתנה לחג הפסח המתקרב אלינו בצעדים שקטים ונמצא כבר ממש מעבר לפינה.
בתמונה: בקבוק בושם, מארז פודרה ונר מבית גרלן על רקע בד עדין בצבע ורוד. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בושם מון גרלן לצד נר מהמותג, קופסאת פודרה מסדרת מטאוריט ולוונדר על רקע בד ורוד. צילום: יחסי ציבור

אהבתם? שתפו!