הסיפור המדהים של דונלד טראמפ ומזקקת גלנפידיך - Duty Free Blog

הסיפור המדהים של דונלד טראמפ ומזקקת גלנפידיך

דונלד טרמפ הספיק להרגיז כמעט כל מגזר אפשרי עד היום אבל דווקא מזקקת Glenfiddich הייתה זו שהצליחה להרגיז אותו ולהוציא אותו מכליו. רגע לפני שטרמפ הופך לנשיא ה 45 של ארה"ב (או שלא) קבלו את הסיפור המדהים על דונלד טרמפ והסינגל מאלט הנמכר בעולם – Glenfiddich

מידי שנה מתקיימת בסקוטלנד מעין תחרות בה נבחרים הסקוטים המשפיעים, החשובים והמוערכים בתחומים שונים החל ממוזיקה, דרך בישול ועד לספורט. המקבילה הסקוטית ל'פרס ישראל'.

סקוטים אשר השאירו את חותמם וזכו להערכה וכבוד רב. בנוסף לפרסים המוענקים בתחומים השונים, הפרס החשוב והיוקרתי ביותר בתחרות הוא "הסקוטי של השנה". סוג של אות הוקרה כללי. מעין פרס על מפעל חיים אם תרצו.

התחרות מתקיימת בחסות מזקקת Glenfiddich – הוויסקי הכי סקוטי שיש. ויסקי בבעלות משפחה סקוטית אמיתית ושורשית. בשנת 2012  נבחר ל'סקוטי של השנה' מייקל פורבס, חקלאי שגר אי שם בצפון מערב סקוטלנד – חווה שכוחת אל באמצע שומקום.

11

וכאן מתחיל הסיפור המעניין. אדון פורבס, הסקוטי של השנה, יקיר הסקוטים, גר בדיוק במקום בו דונלד טרמפ תיכנן להקים את מגרש הגולף המפואר בעולם. מגרש גולף שבצמוד אליו תוכנן מלון גדול ומפואר. מדובר באיזור יפיפה, מעין שמורת טבע על חוף הים. איזור מיוחד עם דיונות מדהימות ונופים בתוליים. בעיני טרמפ מדובר היה במקום המושלם לפרוייקט האימתני שלו. טרמפ הציע למייקל סכומים לא מבוטלים על מנת שיפנה את השטח אך להפתעתו הרבה של טרמפ, סירב מייקל למרות שהיה מדובר בלא מעט כסף. וכך החלה מלחמה בין שני האנשים. מצד אחד חקלאי פשוט שאוהב את אדמתו יותר מכל דבר אחר ומנגד מיליארדר דורסני שלא רגיל לקבל לא כתשובה.

ועכשיו נחזור ל Glenfiddich, כאשר הוחלט לתת למייקל פורבס את התואר 'הסקוטי של השנה' וזאת בזכות העמידה האיתנה שלו מול טרמפ, ומכיוון ש Glenfiddich- הם נותני החסות של הפרס החליט דונלד טרמפ בתגובה להחרים את כל מותגי Glenfiddich ולהוציאם מכל עסקיו. הטוויטר של טרמפ התמלא בציוצים בוטים וחריפים נגד הסינגל מאלט. מה שכמובן העניק נקודות זכות רבות למאלט הסקוטי הגאה…

donaldtrumpglenfiddichtweets

אגב מגרש הגולף הוקם רק בלי המלון, מייקל עדיין בביתו וטרמפ עסוק בבחירות ולנו נשאר לנסות

נכון שאיש לא יודע כרגע האם טרמפ יזכה בבחירות או לא אבל מה שבטוח הוא שאם הוא יבחר, בחגיגות לא ימזגו Glenfiddich.

אז לא משנה אם אתם רפובליקנים או דמוקרטים – בטוח תיהנו מהסדרה החדשה של Glenfiddich בדיוטי פרי.

GLENFIDDICH CASK COLLECTION

סדרה חדשה מבית היוצר של מזקקת גלנפידיך. סדרה של מאלטים שעורבבו מחביות שנבחרו בקפידה ובאופן אישי ע"י המאסטר בלנדר. המאלטים חותנו יחד בשלוש חביות סולרה שנבנו במיוחד לוויסקי החדש. חביות הסולרה החדשות מוקמו במחסן מספר 8 העתיק שבמזקקה שחוגג 80 שנה לבנייתו. חבית לכל מותג.

GLENFIDDICH SELECT CASK

עירבוב של מאלטים אשר יושנו בחביות בורבון המעניקות טעמי וניל ומתיקות טופי, חביות מעץ אלון אירופאי המעניקות מרקם קטיפתי וחביות יין אדום המעצימות את הפירותיות. שילוב המביא לנו שכבות של מתיקות, מורכבות ונגיעות של לימון

select cask

GLENFIDDICH RESERVE CASK

וויסקי שיושן בחביות שרי המעניקות לוויסקי מרקם קטיפתי ואופי חלק.

reserve cask

GLENFIDDICH VINTAGE CASK

ערבוב של חביות בורבון וחביות שרי. המעניין כאן שמדובר בוויסקי מעט מעושן כמו בימים של וויליאם גרנט מייסד המזקקה. שילוב נפלא של עשן ומתיקות.

vintage cask

בצד של  Glenfiddich ? עכשיו תוכלו לרכוש יותר.

azharot_alcohol

alcohol_974x160

אהבתם? שתפו!