התכשיט של מארק ג'ייקובס - Duty Free Blog

התכשיט של מארק ג'ייקובס

קבלו הזמנה להתמכר, להתאהב ולהיסחף בין רגע. זה לא רק הבקבוק המדהים או הקופסא הגדולה עטופה בקטיפה ירוקה בה הבושם MARC JACOBS DECADENCE מגיע, זה סטיילינג נועז, זאת אומנות מפוארת ועיצוב מהפכני אשר שואבים את השראתם מאחד מתיקי היד האייקונים של מארק ג'ייקובס.

1

הבושם DECADENCE, שפותח על ידי אמנית הבישום אנני בוזנטיאן, הוא בושם בניחוח עצי, חושני ועשיר. תו הניחוח העליון שלו הוא של שזיף איטלקי עסיסי, זעפרן מוזהב ואיריס קטיפתי. תו הניחוח האמצעי הוא זר של ורד בולגרי עשיר, המתערבב באירוס מהודר ויסמין סמבוק. תו הניחוח התחתון מכיל ניחוחות של ענבר נוזלי וסקסי, וטיבר מסעיר ויערות פפירוס חמימים. הניחוח שמתגלה מהשילוב המיוחד הוא כזה שאי אפשר שלא להתמכר אליו. דומיננטי ומלא עוצמה, חמים, עוטף ומשתלב היטב על העור.

אין ספק שלבושם הזה יש גם הצהרה משמעותית המתבטאת בעיצוב הנותן אישור מתוחכם לאופנה האסתטית של מארק ג'ייקובס – צבע האזמרגד המהפנט בא לידי ביטוי בבקבוק הזכוכית שמכיל את הבושם המדהים, הפקק מצופה בד במרקם עור נחש בגוון ירוק כהה ואליו מחוברים שרשת זהב וגדיל משי שחור.

2
3

את הבושם MARC JACOBS DECADENCE ניתן להשיג בלעדית בדיוטי פרי במחיר של 79.90 $ ל – 50 מ"ל EDP ו – 99.90 $ ל – 100 מ"ל EDP.

צילום בושם: שרונה גבריאל הראל

 

*המחירים וההטבות נכונים ליום העלאת הכתבה

צילום תמונת הבלוגרית: אסף הראל

cosmetics_974x610_2

אהבתם? שתפו!