מתוקתק: רז זלצרמן מראה לכם איך לשדרג את עצמכם בצ'יק
רז זלצרמן
רז זלצרמן הוא שחקן ומשפיען
02.01.2020
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שנת 2019 הביאה לנו את הפאוצ'ים ודה ז'ה וו של בחירות לראשות הממשלה - אבל היא גם הביאה בשורה לגברים: מעבר אל לוק מטופח - הפעם, בשונה מהמטרוסקסואל של שנות התשעים - ללא מאמץ ובנונשנלט.

העשור החדש נושא עמו את בשורת הטיפוח הגברי הקליל והפשוט לתפעול. לא מעט תכשירים ומוצרים יכולים להפוך את הגברים למתוקתקים, אסתטיים ויותר יפים – ועם ריח מעולה.

המקום האחד שמאגד תחתיו את כל המותגים הגדולים שכל גבר יוכל להכניס לשגרה של שימוש וליהנות מהמוצרים שלהם היא חנות ג'יימס ריצ'רדסון בדיוטי פרי. לפני ההמראה לחו"ל, תוכלו להצטייד בכל מה שצריך – או לחו"ל או בארץ, ולקנות את התכשירים הנכונים שיחכו לכם בנתב"ג עם הנחיתה.

יצאתי לסיבוב בחנות ג'יימס ריצ'רדסון בדיוטי פרי כדי להציע לכם כמה מוצרים שכדאי להכיר אם אתם רוצים להרים לעצמכם ולשדרג את המראה.

המאסט הראשון: ג'ל סבון של קיהל'ס (KIEHL'S). תשכחו מקלישאות העבר שאמרו שגבר מזיע הוא גבר מסוקס. הג'ל הזה דואג שלא תיראו מיוזעים ושומניים. השימוש פשוט: שוטפים פנים רק פעם אחת ביום – והשיפור ניכר כבר אחרי השימוש הראשון.

גם סבון הפנים של CLINIQUE MEN שמככב כאן על המדפים הוא עדין ומרענן ומומלץ מאד.

מה עוד? דיאודורנט כמובן. בשנים האחרונות יותר ויותר מותגי יוקרה עולמיים יוצרים גרסת פרימיום למוצר הבסיסי הזה, בניחוחות הבשמים המפורסמים שלהם שמושקים כדאודורנט. אתם יכולים למצוא כאן דאודורנטים של טום פורד, דיור, ארמני ואם אתם שואלים אותי, את הדאודורנט שהכי שווה ושמייצרים במותג העל הרמס (HERMES).

עוד מוצר חובה הוא קרם גילוח של AHAVA, עשיר במינרלים שמקורם במים המלח. מוצר שמעניק חוויית גילוח מדהימה. לא מקציף, נעים לעור ועם אחלה ריח.

מוצרים נבחרים