צחי קומה בוחר: 7 מוצרים שלא מפספסים בדיוטי פרי
צחי קומה
צחי קומה הוא עיתונאי ומנחה טלוויזיה
16.07.2019
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
הקיץ היא התקופה בה רבים מאיתנו יסעו לחופשה ולהתרענן קצת איפשהו, הרחק מהחום של הארץ. חופש מתחיל בדיוטי פרי, את זה את כבר יודעים. ולכן, שנייה לפני שעולים על המטוס, אני חולק איתכם כאן את רשימת המוצרים שאני אף פעם לא מפספס בחנות ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי: הבשמים עם ההטבות השוות, האלכוהול המשתלם וכל מה שביניהם.

1. טיזיאנה טרנזי סאן סיישן – Tiziana Terenzi – Sunsation

אולי הבושם הכי מפתיע ומרגש ביותר שיצא השנה: בית הבישום הבוטיקי והסופר יוקרתי מאיטליה, טיזיאנה טרנזי, השיק החודש ניחוח יוניסקסי שנולד בהשראת תל אביב, בניחוח קיצי ונפלא עם תו מודגש ורענן של אשכוליות. קסם אמיתי שהוא גם אחלה מתנה ושאפשר להשיג אגב רק בדיוטי.

2. קליניק – קרם עיניים לגבר

קרם העיניים של קליניק הוא אחד המוצרים השווים של המותג עם שיק בית המרקחת, שמרגיש כמו משהו שהולך לעשות לעור הפנים בכלל והעיניים בכלל רק טוב. אריזה קטנה וחמודה, שאפשר לקחת גם איתכם לחו"ל ולמרוח על העור הרגיש בסוף יום עתיר שמש.

3. אסתי לאודר – סרום לילה
סרום הוא אחד המוצרים הכי מועילים שהכרתי בשנים האחרונות שעוזר לשמור על העור רענן ובריא. זה של אסתי לאודר הוא אולי המפורסם שבהם, כזה שנהנה מההילה שלו בזכות ולא בחסד. הצטיידות חובה בדיוטי – גם בזכות המחיר המשתלם.

4.טום פורד – סוליי בלאן Tom Ford Soleil Blanc

הבשמים של טום פורד מצליחים כל אחד להוות שיא של קלאסה ויוקרתיות. הניחוח הקיצי הזה, שנוצר בהשראת החופים של הריביירה הצרפתית והחופים הזהובים של ניס וסן טרופה, אהוב עלי במיוחד. טיפ שלי: שלבו וערבבו אותו על הגוף אותו עם עוד ניחוח של טום פורד ליצירת ריח יחודי משלכם.5.יקב לוריא – יין לבן גוורצטרמינר

יין ישראלי מעולה ומושלם לקיץ: גווצטרמינר פירותי של יקב הבוטיק הנחשב לוריא. לקחת כפינוק למלון או לדירה בחו"ל (וגם כשר, מה שבמקומות מסוימים קצת מאתגר למי ששומר) – או כמובן הביתה.

6. ג'וני ווקר בלאק
הוויסקי בה' הידיעה שכולם – כולל אני כמובן – אוהבים.ג'וני ווקר הקלאסי והשחור הוא משקה שתמיד כיף ללגום ממנו בסוף יום, בבית או בחופשה, על קרח או אפילו כשוט עם חברים.

7. מילקה ביסקוויטים עם שוקולד Milka Biscuits Tender
השוקולד של מילקה בגרסת חטיף הביסקוויט – משהו נחמד להביא חזרה למי שנשאר בבית או לנשנש במטוס.

8. M&M בוטנים- אריזה משפחתית

מי שמכיר אותי יודע שלמתוקים אני לא מסרב (או לפחות מאד מתקשה להגיד לא). M&M בוטנים היא אהבה שלי של שנים, שבדיוטי פרי נמכרת במארז משפחתי מושחת במיוחד. חלום לגרגרנים וחובבי מתוקים!