10 הדברות לקנייה חכמה בבלאק פריידי - Duty Free Blog

10 הדברות לקנייה חכמה בבלאק פריידי

קצת על בלאק פריידי

הבלאק פריידי נולד כיום שפותח את עונת המכירות לקראת הכריסמס. השם של היום הזה מגיע מעולם ראיית החשבון בגלל הרווחים/הכנסות שהיו מסמנים בדיו שחור אל מול ההפסדים שסומנו בדיו אדום. הרעיון היה שהשימוש העיקרי יהיה של הדיו השחור, כמו שאתן וודאי יכולות לדמיין ולכן שמו של היום הזה- בלאק פריידי.

זהו יום שבעלי העסקים באמת מציעים את מרכולתם בהנחות מאוד אטרקטיביות על מנת לרשום כמה שיותר הכנסות, ולנו הוא שווה מאוד בתור צרכניות על מנת לקנות כמה שיותר ממה שאנחנו אוהבות.

יום שובר שיאים

הבלאק פריידי נחשב ליום שבו שיאי המכירות של כל השנה נשברים. סך הקניות ביום מכירות אחד בודד מגיע לרף המטורף של כמה עשרות מיליארדי דולרים, ובכל שנה השיא נשבר ורף המכירות עולה.

המכירות המטורפת האלה לא קורות סתם. מדובר ביום שהוא באמת אחד הימים היותר שווים לנו בתור צרכנים ומציע הזדמנויות לרכוש מוצרים נחשקים במחירים מעולים.

מוצרים בהנחה בדיוטי פרי - וודקה רוברטו קוואלי ובשמים יוקרתיים
האווירה עושה את כל ההבדל

זה נכון, אפשר לקנות היום כמעט כל דבר באינטרנט, אבל מה עם האווירה? יש "חגי קניות" אחרים שכולם מסביב לעולם הווירטואלי, אבל דווקא את בלאק פריידיי הזה הייתי ממליצה לחוות במציאות.

ואם כבר אז בגדול – אז לתכנן טיסה לחו"ל נגיד, סביב התאריכים האלה, להשלים עם העבודה שאין זמן יותר טוב לצאת למסע שופינג משתלם ביותר!

אבל חייבים לבדוק מראש יעדים

החלטתן לטוס בתקופה הזאת? יופי, החלטה נבונה. תבדקו באיזה יעדים מתייחסים ליום הזה הכי ברצינות.

וכדאי גם לעשות השוואת מחירים

וגם: איפה באמת שווה לנחות בשביל לקנות מוצרים, גם כאלה יקרים מאוד כמו לדוגמא מכשירים סלולריים, בעשרות אחוזים פחות.

… ולגלות שהמקום הכי שווה להנחות בבלאק פריידי הוא ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

זה ידוע שבג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי משמרים לאורך כל השנה מחירים מאוד אטרקטיביים בזכות הורדת המע"מ ממחירי המוצרים. אבל הבלאק פריידי הוא בהחלט זמן שווה אפילו יותר להיות נוכחת בדיוטי פרי, בגלל שגם שם החליטו לקחת את היום הזה ברצינות רבה ולהקדיש לו מבצעים מאוד מיוחדים ושווים. כך שמי שטסה החל מה 19/11 ועד ה 3/12 בבלאק פריידי, תוכל ליהנות ממגוון של מוצרים במחירים של 5$ , 10$, 15$, 20$ ומגוון ענק מוצרים אחרים בהנחות של 25% ו- 50%.

תאמינו לי, אל תפספסו את ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי בבלאק פריידי הקרוב. רשימה מאוד מפתה של מבצעים בחנות ג'יימס ריצ'רדסון לטסים בשבועיים הללו ומדובר באמת בהזדמנות שווה במיוחד.

1. ב-5$ בלבד למוצר: מסכת פנים של אסתי לאודר וגם – ייינות שווים שכולם אוהבים. תגידו לי, מה צריך יותר בשביל לחגוג את החיים?!

יינות במבצע בדיוטי פרי - בלאק פריידי 2018אסתי לאודר - מבצעים בדיוטי פרי
2. ב-10$ (!!) לפריט:
קרם גוף של Bath&Body Works, סט של 4 לקים של essie, מייקאפ של קליניק, תוחם שפתיים של ז'יבאנשי

לקים של essie ומוצרי יופי נוספים במבצע בדיוטי פרי3. שקית ענקית של קילוגרם שלם מהשוקולד האהוב עליי של m&m ב- 15$!

m&m  בדיוטי פרי4. סומק קרם מצוין של סיסלי או הטוש אקלה האהוב עליי של איב סאן לורן ב- 20$! אמא'לה, איפה מכרטסים כרטיס טיסה?

5. מוצרים נבחרים של לנקום, סיסלי, קלרינס ובולגרי ב-50% הנחה!!! חלום!

בשמים ומוצרי טיפוח במבצע בדיוטי פרי

שנייה לפני הדיוטי: תכינו ווישליסט
תכינו רשימה מסודרת של כל הדברים שתרצו לקנות, תעקבו אחרי הפרסומים כי לרוב מתפרסת רשימת ההנחות רלוונטית לבלאק פריידי מראש. האמינו לי, הסבלנות משתלמת.

קנייה חכמה
כאמור: שווה לגמרי לחכות עם הווישליסט לבלאק פריידי שיוצא ב-23 לנובמבר (ובדיוטי – מה-19.11). תחשבו שעם אותו תקציב תוכלו להרכיב סל קנייה הרבה יותר גדול.

לא לשכוח ליהנות
בשנים האחרונות תועדו כמה מקרים לא נעימים סביב ימי המכירות של הבלאק פריידי והתורים העמוסים שמחכים לפתיחת החנויות בבוקר ובקופות. אז במידה והקשבתן לי, ארזתן מזוודה ואתן כל הדבך לחופשה חלומית ושופינג מטורף, קחו הכל בקלות, בסבלנות ובעיקר אל תשכחו ליהנות.

מבצעי בלאק פריידי בחנות ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי יחולו במשך שבועיים, בין התאריכים ה- 19/11 ועד ה- 3/12

אהבתם? שתפו!