שלושת הכוכבים: מתאפרות עם הטובים ביותר - Duty Free Blog

שלושת הכוכבים: מתאפרות עם הטובים ביותר

שלושת הכוכבים של הדיוטי פרי – מותגי העל בתחום הקוסמטיקה העולמית: טום פורד, ברברי וג'ורג'יו ארמאני – בשלושה מראות איפור שונים עם אפיונים ייחודיים

1. ברברי
ההשראה:
שבוע קסום במלדיביים על החוף. רק את והקוקוסים. מראה נערי, צעיר ולא מתאמץ.

איך יוצרים:
מתחילים עם שימר נוזלי יחד עם קרם לחות על מנת ליצור מראה עור מואר וקורן. מעל מורחים של מייקאפ פרש גלואו (Fresh Glow) בעזרת האצבעות. משתמשים בכמות מינימלית רק בכדי לטשטש אדמומיות ולהעניק מראה אחיד.

כעת, בעזרת מברשת טשטוש, מרחפים על עפעף העין עם פירסט קיס (First Kiss), מוצר שפתיים. משתמשים בגוון מס' 2 (כתמתם) ובתום המריחה, עם כריות האצבעות מניחים קצת על תפוחי הלחיים.

על העיניים מורחים באופן מסיבי ובכמה שכבות מסקרה קאבר לאש (Cover Lash). לבסוף מורחים שוב מהפרש גלואו, הפעם על השפתיים.

BURB

2. טום פורד
ההשראה:
הסופר מודלס של שנות ה-90; נשים חזקות וסקסיות שיודעות בדיוק מה הן רוצות ואיך. גלאם נוטף סקס אפיל לא מתנצל.

איך יוצרים:
מתחילים עם מייקאפ טרייסלס (Traceless). מורחים בעזרת ספוגית מייקאפ בשכבה אחידה. את השאריות שעל הספוגית מטפיחים על העפעפיים. לאחר מכן מורחים ברונזר מאט מס' 10 (בצבע צ'סטנאט) מתחת לעצמות הלחי, מתחת לעצמות הסנטר, על אזור הרקות, ליד שורשי השיער במצח ובעדינות בצדי האף. כעת מאירים את החלקים הגבוהים של הפנים (גשר האף, עצמות הלחי) בשימר דואו מודלייט (Moodlight).

ממשיכים עם מריחה אחידה של עיפרון ברוּז (Bruise) על קו המים התחתון של העין וטשטושו עד לכיוון סיום הריסים התחתונים. בעזרת פלטת צלליות ניוד דיפ (Nude deep) ניצור מראה מעושן בגוונים חומים על ידי ערבובם על שקע העין. את הצבע הבהיר שבפלטה, נניח על גלגל העין ובזווית הפנימית. על הריסים מורחים מסקרה אקסטרים משורשי הריסים למעלה.

מקנחים עם שפתון סוויט מיסטרי (Sweet Mystery) בגימור סאטן.

TOMF

3. ג'ורג'יו ארמאני
ההשראה:
פאנק של שנות ה-90 המושפע מתרבות הפופ. חצוף, קינקי והכי נשי שיש.

איך יוצרים:
מתחילים בהנחת מייקאפ מאסטרו (Maestro) בגימור קטיפה על כל הפנים. מקבעים את המייקאפ בעזרת פודרה שקופה דחוסה או בתפזורת. הצללות והסמקה במראה האיפור הנוכחי אינן הכרחיות.

על גלגלי העיניים מורחים צללית ירוקה (פלטת צלליות מס' 09) בעזרת מברשת הנחה צמוד לקו הריסים. עם אותה הצללית, גם מתחת לקו הריסים התחתון.

בעזרת הצללית האפרפרה שבפלטה, נדגיש את שקע העין בפינה בלבד עד שיתמזג לחלוטין עם הגוון הירוק. ממשיכים במריחה מאסיבית של מסקרה BLACK EXTASY בכמה שכבות. מסיימים עם מריחת שפתון מאט עמיד (שהתאהבתי בו לחלוטין) LIP MAESTRO מס' 504.

GIO

איפור: יוני שיין
צילום: צחי ואזנה
דוגמנית: זיו כהן

cosmetics_974x160_1

אהבתם? שתפו!