טאץ' יוקרה: ארמאני פאוור פבריק - Duty Free Blog

טאץ' יוקרה: ארמאני פאוור פבריק

רובכן היו מסכימות: להיפגש עם המאפר הראשי לבית ג'ורג'יו ארמאני זה סוג של חלום. אבל זה מה שקרה ביום חמישי האחרון, כשהוזמנתי ע"י דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון לחגוג את השקת Power Fabric. באירוע השקה נוצץ במיוחד שכולו העצמה נשית ושנערך בקומה ה- 60 במגדל בלב תל אביב, הוצג בסיס איפור עוצמתי במיוחד לאישה המודרנית מבית האופנה היוקרתי שיככב על מדפי ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי.

 

עמידות מושלמת בכל מצב
ה- Power Fabric הוא בסיס איפור נוזלי חדש, המשלב כיסוי עמיד לאורך זמן עם גימור המעניק תחושה של 'עור שֵׁנִי' קליל וזוהר. מדובר בלא פחות מפריצת דרך טכנולוגית, שילוב של חלקיקי פיגמנטים בריכוז גבוה עם ריכוז שמנים (ללא תחושה שמנונית) שמתמזג בצורה מושלמת על העור ומעניק רמת כיסוי גבוהה, עמידות לאורך זמן והכל בשילוב מקדם הגנה 25SPF. בקיצור כל מה שאנחנו צריכות בקיץ הישראלי!

ארמני  מייק אפ פאוור פבריק בדיוטי פרי

ה- Power Fabric הופך לבקלילות למרכיב בלתי נפרד בשגרת האיפור. הוא מסווה בקלילות פגמים, מדגיש את תווי הפנים ומוחק סימני עייפות. בדומה למקטורן של ארמני, שהינו הפריט הנצחי החיוני לכל מלתחה, בסיס האיפור החדש Power Fabric מציג תדמית של אישה מצליחה, בטוחה בעצמה, מודרנית ואלגנטית.

לרגל האירוע המיוחד הגיע לארץ המאפר הראשי לבית ג'ורג'יו ארמני ולי הייתה הזכות לסשן אחד על אחד איתו שכלל התאמת איפור אישי ואם לא די בכך לאחר מכן, צולמתי על ידי צלם מקצועי שתיעד את מראה האיפור החדש שלי לקיץ (מה דעתכם?)

להשלמת החוויה, זכיתי למפגש מעשיר עם קואצ’רית שפגעה בול בניתוח האופי שלי ועזרה לי לתת דגש לחוזקות שלי.

פגישה עם המאפרת של ג'ורג'יו ארמני

כוחם של שמנים: נוסחה מהפכנית לתחושה בלתי נשכחת
נוסחת Power Fabric הנה פריצת דרך טכנולוגית הנובעת משילוב של שתי נוסחאות קיימות: MAESTRO FUSION MAKEUP ו-EYE TINT. זו נוסחה מהפכנית: תרחיף שמן/פיגמנטים עדין במיוחד שמתמזג עם העור  על ידי מריחה קלה.

בפעם הראשונה במוצרי היופי של ג'ורג'יו ארמני, בסיס איפור משלב רמת כיסוי גבוהה עם נוסחה קלילה במיוחד. המרקם פשוט נמס לתוך העור, מטשטש ביעילות פגמים ויוצר מעטה קליל להפליא בגוון מאט ותחושה כאילו אינך מאופרת כלל. תוצאות מושלמות העמידות למשך 16 שעות. זהו שותף האיפור לאישה עם דרישות גבוהות. הוא הופך אותה ליפה, טבעית ובטוחה בעצמה.

עם מסנן קרינה עם מקדם הגנה SPF 25, התכשיר מציע הגנה יומיומית יעילה מפני השמש. העור מוגן ובסיס האיפור מעצים את האישה העירונית במשך כל שעות היום.

כל אישה – ייחודית
כיוון שכל אישה היא ייחודית, בסיס האיפור Power Fabric מוצע ב-15 גוונים כדי להתאים לכל גווני העור. הנוסחה מותאמת לכל גוון עור כדי לספק כיסוי מיטבי מבלי להיסדק או לדהות, גם על גווני העור הכהים ביותר. הוא משמש כבסיס איפור לכל הפנים, אך ניתן לשימוש גם לצורך תיקוני איפור.

תכשיר Power Fabric מתבלט עם המונוגרמה החדשה של ארמני (GA) באדום, צבע המביע כוח וביטחון עצמי, על פקק הלכה השחור. בקבוק המשאבה מספק בדיוק את המינון הנכון. הבקבוק האליפטי האלגנטי והייחודי מצטיין בעיצוב קל מאוד לזיהוי.

מוצרי איפור מבית ארמני

מוצרי האיפור של ג’ורג’יו ארמני הכוללים את המייקאפ החדש Power Fabric נמכרים בחנות ג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי. מוצרים אלו יאפשרו לך להפוך את חתימתו הייחודית של ג’ורג’יו ארמני לחלק בלתי נפרד משגרת היופי היומית שלך!

ארמני איפור

אירה סימונוב באיפור של ג'ורגיו ארמני

צילום: ולריה שפירה

אהבתם? שתפו!