מצדיק את ההייפ: מייק אפ חדש של אראמני - Duty Free Blog

מצדיק את ההייפ: מייק אפ חדש של אראמני

הייתי אובססיבית לגבי המייקאפ החדש של ארמני, ה-Power Fabric, בערך מאז שהושק. הייתי נחושה בדעתי לקנות אותו במהלך הטיול ללונדון לפני שמונה חודשים אבל לצערי לא מצאתי אותו בשום מקום. מה שהעמיק את הקבעון אפילו יותר, זו העובדה שסאלי היוז – עיתונאית ביוטי בריטית שעל דעתה אני מאוד סומכת ואישה בעלת עור יבש ביותר – אמרה שלדעתה הוא המייקאפ בעל הכיסוי הגבוה הטוב ביותר שפגשה.

 

מאחר שנשים בעלות עור יבש לא כל כך אוהבות מייקאפים בעלי כיסויים גבוהים ובוודאי שלא בגימור מאט, ההצהרה שלה סקרנה אותי עוד יותר (על אף שאני בעלת עור מעורב סטנדרטי).

נקפוץ קדימה בזמן והנה אני מוזמנת להשקת ה-Power Fabric בדיוטי פרי ג’יימס ריצ’רדסון, אומג! תנשמי עמוק לובה, שלא תשברי חלילה עוד עצם בגוף.

מייק אפ פאוור פבריק של ארמני

מה מבטיחים במותג?: "פריצת דרך טכנולוגית המשלבת ריכוז של שמנים ללא תחושה שמנונית, עם חלקיקי פיגמנטים בריכוז גבוה, המתמזגים בצורה מושלמת על העור ומעניקים- רמת כיסוי גבוהה במרקם חסר תקדים ועמידות לאורך זמן, בשילוב מקדם הגנה 25SPF".

הגוון: סקאלת המייקאפים מונה 20 גוונים שונים, שזה לא מגוון אדיר אך גם לא רע בכלל. מבחינת הגוון, מס’ 2 זו ההתאמה המושלמת ביותר שהייתה לי מזה זמן רב. לצורך הרפרנס אני NW13 במאק, מה שאומר שאני חיוורת ברמה שהרבה פעמים המייקאפים לא יושבים עליי בצורה מדויקת ואם הם מתחמצנים זה אסון. המייקאפ Power Fabric לא מתחמצן במהלך היום והתאמת הגוון שלו לעור שלי מרשימה כאמור, כך שזו כבר נקודת פתיחה חזקה.

מייק אפ פאוור פבריק ואיפור ג'ורגיו ארמניהבקבוק: המוצר מגיע באריזת משאבה אלגנטית ויוקרתית. במותג משווים את המייקאפ לבלייזר אלמותי שכל אחת צריכה במלחתה שלה ואני יכולה להבין את ההקבלה בין פריט חובה במלתחה לבין מייקאפ בעל המאפיינים שבהם נדבר עוד מעט. לפי ארמני גם בלייזר וגם מייקאפ טוב מלווים אישה עסוקה במהלך היום שלה, כך שזה הקונספט שעמד מאחורי השקת המייקאפ והאירוע כולו – וזה התחבר יחדיו לסיפור מעניין בעיניי. כעת – הביצועים!

Armani הפורמולה: אקדים ואומר שכל מוצרי הבסיס של ארמני שניסיתי בעבר מגיעים עם ריח מבושם מאוד לטעמי. זה ריח טוב מאוד, כמעט כמו של בושם בפני עצמו, אך עלול להוות טריגר לבעלות עור רגיש מאוד. המוצר מגיע עם SPF25 ולמרות זאת הוא אינו מחזיר אור בצילומי פלאש, כך שהוא יתאים גם לאיפור ערב. במותג ממליצים להניח את המייקאפ עם המברשת או אפילו עם האצבעות אבל אני נשארת נאמנה לביוטי בלנדר. אני מוצאת שהמייקאפ עובד היטב הן עם מברשת והן עם ביוטי בלנדר: מתפזר בצורה אחידה ונוחה, תוך שהוא מאפשר מספיק זמן עבודה לצורך הטמעה מלאה אל העור.

מייק אפ Power Fabric של Armaniאני מוצאת שההבטחות לגבי הפורמולה נכונות: מדובר בכיסוי גבוה אך בחומר קליל מאוד שאינו מורגש על העור. הגימור הוא אכן מאט אך לא נוקשה אלא קטיפתי, כלומר זה לא נראה ש”לבשתן” מסיכה של כיסוי מאט קייקי על הפנים. המייקאפ מספק מעין הילה של חומר והוא באמת בלתי מורגש מהרגע שמניחים אותו על העור. אני משערת שהעובדה שהוא מכיל בתוכו תערובת שמנים הופכת אותו למתאים גם עבור עור יבש ועל כן ההתאהבות של סאלי היוז בו, אך לא הייתי פוסלת אותו גם אם יש לכן עור שמן מכיוון שהתוצאה אינה שמנונית. למעשה, חוץ מבעלות עור אקנתי (נקודה שאגע בה בהמשך), לא הייתי אומרת שיש סוג מסוים של עור שלא כדאי לו להתקרב למייקאפ הזה.

מייק אפ Power Fabric ארמני

הכיסוי: הייתי אומרת שעם הביוטי בלנדר המייקאפ מעניק כיסוי בינוני+, כלומר הוא מכסה פיגמנטציה ונמשים ויוצר קנבס חלק אך לא מכסה לגמרי פצעונים וכתמי שמש. הוא אינו “יושב” על הנקבוביות או מדגיש אותן, אבל הבחנתי שבאזורים מאוד ספציפיים בעור, הוא יוצר כביכול אפקט של הדגשת יובש גם אם אין שם יובש באמת, כאילו הוא לא נטמע שם עד הסוף כמו באזורים אחרים. אני לא מוצאת שזה קריטי מאוד, אבל זה כן מסגיר במידה מסוימת את העובדה שהנחתי על עצמי מייקאפ וכמובן שהייתי מעדיפה שזה לא יקרה.

מייק אפ פאוור פבריק ארמני

עמידות: אני מוצאת שההבטחות לגבי העמידות אינן נכונות לסוג העור שלי ובחודשי יולי- אוגוסט בישראל, מיינד יו. אני בהחלט מוצאת שכעבור כמה שעות המייקאפ מתחיל להיעלם באזורים מסוימים מהפנים. אני בכוונה אומרת “להיעלם” ולא “להתפרק” כי אני מוצאת שזה מתאר בצורה מדויקת את צורת הדהייה שלו.

בדרך כלל מייקאפים שמתפרקים נראים קטסטרופה אבל לא כך עם ה-Power Fabric: הפורמולה שלו כל כך ייחודית וקלילה, עד שגם כשהיא דוהה היא עושה זאת בעדינות וצריך ממש לבחון מקרוב את הפנים כדי לזהות את זה.

Power Fabric, המייקאפ החדש של ארמני

לסיכום: בארמני מבטיחים שה-Power Fabric  הוא מייקאפ בעל פורמולה פורצת דרך והניסיון שלי איתו לימד שזה בהחלט נכון. הוא מעניק גימור יפהפייה והייתי משתמשת בו לפגישות ואירועים כשאני רוצה להיראות במיטבי.

מאידך, הוא פחות מתאים לסידורים ארוכים בחוץ – במיוחד בקיץ. בשל כך הוא מקבל ממני ציון סופי של 4/5 עם חצי נקודה שירדה בגלל עניין העמידות וחצי נקודה שירדה בגלל ההנחה הכללית שלו על העור. בסך הכל זה מייקאפ שהצדיק את הציפייה הארוכה שלי אליו.

Power Fabric. מחיר: 55$ ל-30 מ"ל. להשיג בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

אהבתם? שתפו!