עור שני: מייק אפ פאוור פבריק של ארמאני - Duty Free Blog

עור שני: מייק אפ פאוור פבריק של ארמאני

אחת לתקופה מתקיימים אירועים שאני ממש מתרגשת להשתתף בהם. הם בדרך כלל מצומצים ומדויקים, מחושבים עד הפרט האחרון, כמו זה שהתקיים ממש לאחרונה במרומי מגדל תל אביבי.
את הגעתו של המייק-אפ המפורסם של ג'ורג'יו ארמאני Power Fabric אל מדפי דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון החליטו לחגוג במפגש שכל כולו העצמה נשית. בניגוד לאירועים קלאסיים בתחום הביוטי, שכוללים בדרך כלל פרזנטציה קלאסית ומינגלינג, הצוות המקצועי שמלווה את בית ג'ורג'יו ארמני וכן הצוות הישראלי של הדיוטי פרי יצרו יחד מתחם חוויתי, בו הושם דגש על האשה החזקה של ארמני, ואיך כל אחת מאיתנו יכולה למצוא בתוכה את האשה החזקה ומלאת הבטחון שבה.
עבורי היה מדובר בגילוי חדש ומעניין. אף על פי שהמייק-אפים של בית האופנה והאיפור מפורסמים מאוד ואהובים מאוד, אני פחות בחורה של מייק-אפים באיפור היום-יומי שלי, ולכן ארסנל מוצרי הבסיס שלי מצומצם ומדויק.
מייק אפ Power Fabric של Armani
עם זאת, היות ויוצא לי להצטלם הרבה ואני גם מאפרת את עצמי – אני תמיד סקרנית לגבי מייק-אפים שמבטיחים גימור וכיסוי אחיד וחלק, מבלי להכביד על העור. אם יש תחושה שאני סולדת ממנה, זו תחושה של איפור כבד על הפנים, כמו גם החשש שהחומר יזוז, יכתים או ידהה בצורה לא מחמיאה.
וכאן הגיעה ההפתעה מבית ארמני: כמו עור שני, דקיק ונעים, המייק-אפ Power Fabric מכסה פגמים בקלילות מבלי להיראות מסכתי, יבש או נוכח.
באופן מפתיע, מבוסס המייק-אפ על שמנים, אך שעובדה זו לא תרתיע או תטעה אתכן – המייק-אפ לרגע אינו שמנוני. ריכוז הפיגמנטים הגבוה במייק-אפ (16%), מעניקים לו את היכולת לכסות מבלי להכביד, והוסבר לי על ידי המאפר הראשי של המותג, שגם מי שלא מעוניינת להשתמש במייק-אפ על כל הפנים, תוכל לרכז מעט מהחומרים באזורים הנדרשים, וגם להשתמש בו כקונסילר באזור שמתחת לעיניים.
המייק-אפ מגיע ב-15 גוונים (אני כאמור בגוון 2, הבהיר ביותר שנמכר בדיוטי פרי), ולתחושתי הוא יתאים לקשת רחבה מאוד של סוגי עור, (גם אלה הנוטים ליובש), שכן למרות שהוא עמיד מאוד, הוא אינו מדגיש חלקים יבשים יותר בפנים (אצלי זה אזור המצח בדרך כלל), ומנגד לא נוטה להברקות מוגזמות, ויתרה מכך, אני מודה שאפילו שכחתי מנוכחותו לאחר כשעתיים איתו על הפנים, והוא נותר מחמיא ואחיד.
איפור מבית ארמני, דיוטי פרי ג'יימס רי'צרדסון

 

המאפר הראשי של המותג התאים לכל אחת מהמשתתפות את גוון המייק-אפ (אני גוון 2, הבהיר ביותר שיגיע ארצה והוא מתאים לי בצורה מושלמת) ואיפור שידגיש את התווים החזקים בפניה. אודם אדום תמיד מחדד אצלי את תחושת הבטחון העצמי והכח הנשי, ונבחר עבורי גוון 400 היפהפה מסדרת Rouge d'Armani, אדום אוניברסלי עם כמות מאוזנת היטב של תת גוון כחול שגורם לשיניים להיראות לבנות יותר. הופתעתי מאוד מהמרקם הלחותי שנותר נח ומבריק לאורך זמן, מבלי להימרח על השיניים או לגלוש לחריצי השפה העדינים. השפתון עובר לכוסות בשתייה, אולם עם מעט זהירות ותשומת לב הוא מחזיק על השפתיים לאורך זמן רב.

לאחר התאמת האיפור ניגשנו לעמדת הצילום, בה לבשנו את אחד הג'קטים האייקונים של המותג והצטלמנו על רקע אדום שזועק ארמני. במתחם גם פגשנו קואוצ'רית שדרך שאלות עזרה לנו לגלות ולהבין יותר לעומק את סוג ה'טיפוס' שאנחנו, ומה הדברים שאנחנו יכולות לעשות בכדי להפיק את המירב מהיכולות שלנו.

Armani
מוצרים נוספים להשלמת המראה
מוצרי האיפור של ארמני שואבים השראה מעולם הבדים והאופנה, ושמותיהם ועיצובם מאפיינים נחשפתי את עוד מספר מוצרי דגל של המותג. Fluid Sheer הוא מוצר הארה נוזלי קליל שמגיע בקשת רחבה של גוונים ומעניק לעור זוהר לח ויפה. ניתן להשתמש בו לבדקו או לערבב אותו עם מוצר בסיס אחר, על מנת להקליל את הטקסטורה ולהוסיף אור לפנים. את מוצרי השפתיים של המותג אתן לבטח מכירות (כשה-Lip Maestro הוא המפורסם ביניהם). אהבתי במיוחד את המרקם המעניין של Ectasy Lacquer – שילוב מעניין של שמן לשפתיים, גלוס וגוון (501 הוא זה שניסיתי ואהבתי במיוחד), שמתקבע ומעניק לשפתיים מראה עסיסי ובריא. אף מראה איפור אינו שלם בלי מסקרה שחורה ובושם נשי מובהק, וגם כאן מציע בית האופנה והאיפור אפשרויות מלאות נוכחות דוגמת מסקרה Eyes To Kill Classico בעלת מברשת הפטנט גדולת המימדים, או הבושם Si Passione בעל הניחוח האלגנטי, שלבטח יתחבב על הרבה מאוד נשים.
את מוצרי האיפור של ג'ורג'יו ארמני ניתן להשיג בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, או בהזמנה מראש באתר.

 

Power Fabric by Giorgio Armani
אהבתם? שתפו!