מורן סטויצקי ממליצה: מסקרות מצטיינות מהדיוטי - Duty Free Blog

מורן סטויצקי ממליצה: מסקרות מצטיינות מהדיוטי

  מי שמכיר אותי אפילו ממש טיפ טיפה יודע שאחת האהבות הגדולות שלי בחיים היא מסקרה. עם מייקאפ, בלי מייקאפ, בעיני זה בדיוק הכלי שישדרג כל מראה . על אייליינר בעיניי אפשר לוותר, אבל בלי המסקרה - אני מרגישה ערומה!

 

אז איזה כייף לי שפנו אלי מג'יימס ריצ'רדסון בדיוטי פרי והכניסו אותי פנימה, כמו לחנות ממתקים – יש פה אגב מחלקה מדהימה של שוקולדים, אבל זה כבר סיפור אחר – ואמרו לי: תבחרי את המסקרות האהובות עליך ביותר מכל המבחר כאן. ויש מבחר…

אז מה בעצם אנחנו מחפשות במסקרה?
המסקרה הנכונה לכל אישה היא קצת שונה. אחת אוהבת מראה דרמטי בשתי משיכות, אחרת אוהבת ריסים מופרדים ומאורכים ויש גם מי שמעדיפות מראה קליל או העיקר שתהיה מסקרה עמידה ולא תמרח. מה לבחור? בדיוק בשביל זה אני כאן!

אלו הן המסקרות המנצחות שלי:

1. אסתי לאודר – Sumptuous Infinite
מברשת גאונית שמפרידה ריס ריס, מרימה את הריסים, ומאד קלה לשימוש, גם אם מעולם לא השמשת במסקרה. איתה קשה לטעות.

2. דיור- black out
עם המסקרה הזו שאני קוראת לה "מסקרה ברגע" – יש לי סיפור אהבה ישן. הכרתי אותה כשרק התחלתי לאפר ולא האמנתי איך לא הכרתי אותה קודם!

למי שרוצה מראה דרמטי אבל לא רוצה לבנות שכבות מול המראה – זו החברה הכי טובה שלך! בשתי משיכות מתקבל מראה דרמטי, שחור שחור ומושלם. למסקרה הזו יש גם גרסה עמידה במים, אז אם את רוצה לצאת לאירוע מרגש, להראות דרמטית אבל בלי דמעות זולגות בשחור זו הבחירה המושלמת.

3. לנקום – Grandiose
אם דיברנו על גוון, גוון המסקרה הזו כל כך עמוק ושחור, שהוא מבליט את העיניים בצורה מדהימה. המברשת המעוקלת עושה את המריחה קלה וכייפית ולא צריך לחפש זוויות להגיע לכל ריס –  המברשת הזו עושה את העבודה בשבילנו! כשאני מחפשת להבליט את העיניים – היא הבחירה שלי.

4. סיקרט – Long – Wearing Non Smudge
למסקרה הזו יש אפקט גאוני! מעבר לעובדה שהמברשת שלה מפרידה ריס ריס, אם תחכי כמה שניות בין מריחה למריחה תוכלי להגיע למראה דרמטי וריסים מאורכים – ואם תרצי מראה קליל, תסתפקי בשכבה אחת.

איפה האפקט הגאוני? היא יורדת במים! בלי מסיר איפור ובלי עיגולי פנדה שחורים כשאת יוצאת מהמקלחת. המסקרה הזו פשוט מחליקה מהריסים. מאחר והיא יורדת רק במים, אין סכנה שתמרח. אם את יוצאת ליום ארוך ורוצה להראות רעננה עם האיפור גם בסופו, זו הבחירה המושלמת.

ואם עד עכשיו השתמשת בתירוץ שאת לא אוהבת להוריד את האיפור בסוף היום ולכן לא מתאפרת – המסקרה הזו סגרה לך את הפינה

5. בובי בראון –Eye Opening Mascara
פעם ראשונה שניסיתי את המסקרה הזו התגובה שיצאה לי מהפה הייתה וואו, בובי בראון שיחקה אותה,

מסקרה ממכרת עם אפקט דרמטי מדהים בשתי משיכות, המברשת ממש מעבה את הריסים ופותחת אותם ביחד. אחד המוצרים האהובים עלי מבית בובי בראון.

6. מאק – Haute & Naughty
מסקרה שובבה. למה שובבה? כי היא בעצם שתי מסקרות באחת! המסקרה הזו מגיעה עם שתי מברשות שונות. סיבוב הפקק העליון יגלה מברשת דקה למריחה עדינה וסיבוב הפקק התחתון מברשת עבה יותר לקבלת מראה עשיר ודרמטי יותר. מברשת המריחה משמעותית מאוד במסקרה וכאן אפשר ממש לראות את זה. בקיצור: מי אמר שתיים במחיר של אחת ולא קיבל?

אהבתם? שתפו!