בונבון של בושם - Duty Free Blog

בונבון של בושם

אומרים שעולם האינסטגרם מזוייף ושיש בו הקצנה רגעים יפים מהחיים ושבעצם החיים שלהם הם לא באמת כאלה. ואני אומרת – אז מה?! אתן יודעות כמה פעמים תמונה עוצרת נשימה באינסטרגם (סרטון מדהים ביוטיוב) נתנה לי השראה ואת האומץ לשנות משהו בחיים? המון!

בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי כנראה מאמינים בהשראה ומעריכים תמונות יפות ולכן החליטו לקחת 4 מפורסמות אמיצות שהסכימו לשחזר תמונת פרסומת נועזת במיוחד לבושם שזכתה לסיקור רחב מסביב לעולם.

הדוגמנית יושבת על רצפה אפורה כשעל גופה ציור גוף של סרטים עם פפיונים בדוגמת הבושם בונבון.

בתמונה דוגמנית יושבת על רצפה אפורה כשעל גופה מצוירים סרטים עם פפיונים בדוגמת הבושם בונבון ועל רגליה מונח בושם בונבון גדול ומאחוריה כתוב שם המותג ויקטור ורולף. צילום יחסי ציבור

הבושם בונבון מבית ויקטור ורולף (Victor & Rolf) כבר זוכה להצלחה גדולה.  ריחו המפתה מורכב מתווי ניחוח ניחוח הדרים של מנדרינה ותפוז ותווים מתקתקים של אפרסק עם טוויסט קרמלי מתוק וייחודי. כל אלה יושבים על בסיס עצי של עצי גויאקום וארז ותו ענבר עצי. התו המורגש שמלווה את הבושם מהתחלה ועד סופו הוא תו הקרמל שמעניק לבושם חושניות לצד טאץ' ענוג.

תמונת הפרסומת הפרובוקטיבית שלו בא להמחיש כמה מאבני היסוד של המותג: קוטור באריזה מוקפדת בעבודה מדויקת, לא מתפשרת; ריח שהוא מעדן מתוק שמזכיר את דרכו של בית האופנה האוונגרדי; וצורת פפיון שמכילה אין סוף ניגודים – שובב ורציני, עדין וחזק, היסטורי ועכשווי.

ג'יימס ריצרדסון דיוטי פרי כחנות שמחוברת לעולם הגדול, לטרנדים האחרונים וכבית שלא מפחד להעיז ולאמץ לעצמו אין סוף מותגים שמכילים אין סוף השראות, בחרו הפעם לקחת את תמונת הפרסומת של הבושם בונבון מבית ויקטור ורולף ולתת לו אדפטציה ישראלית מרשימה (עליה היה אמון משרד הפרסום JWT), עם 4 כוכבות כחול לבן: נטלי דדון, שי מיקה, עדן סבן והדוגמנית תמר הרשקו ובעזרת המאפרות מיכל הניג ואופירה דיק פנסו שעמלו שעתיים על כל דוגמנית יצרו את הומאג' המדהים הבא….

מה דעתכן על ההומאז' של הדיוטי פרי?

נטלי דדון יושבת על רצפה אפורה כשעל גופה ציור גוף של סרטים עם פפיונים בדוגמת הבושם בונבון.

בתמונה הדוגמנית נטלי דדון בהומאז' של הדיוטי פרי לתמונת המקור. צילום עידו איז'ק

נטלי דדון. צילום עידו איז'ק

 

עדן סבן יושבת על רצפה אפורה כשעל גופה ציור גוף של סרטים עם פפיונים בדוגמת הבושם בונבון.

בתמונה הדוגמנית עדן סבן בהומאז' של הדיוטי פרי לתמונת המקור. צילום עידו איז'ק

עדן סבן. צילום עידו איז'ק
שי מיקה יושבת על רצפה אפורה כשעל גופה ציור גוף של סרטים עם פפיונים בדוגמת הבושם בונבון.

בתמונה שי מיקה בהומאז' של הדיוטי פרי לתמונת המקור. צילום עידו איז'ק

שי מיקה. צילום עידו איז'ק

 

תמר הרשקו יושבת על רצפה אפורה כשעל גופה ציור גוף של סרטים עם פפיונים בדוגמת הבושם בונבון.

בתמונה הדוגמנית תמר הרשקו בהומאז' של הדיוטי פרי לתמונת המקור. צילום עידו איז'ק

תמר הרשקו. צילום עידו איז'ק

 

אהבתם? שתפו!