מים המלח באהבה - Duty Free Blog

מים המלח באהבה

הצצה למותג הכי ישראלי והכי מוכר בעולם: אז כבוד הוא לי להשוויץ ולהגיד שהשבוע התארחתי במפעלי אהבה AHAVA בים המלח, המותג הכי ישראלי והכי מוכר בעולם בעיני.

אז כולם יודעים שהמינרלים של ים המלח עושים פלאים. AHAVA היו הראשונים שחקרו את מי המעיינות והגופרית שהם המרכיבים הבלעדיים של מוצרי אהבה שמעניקים לעור לחות והזנה לשכבות העליונות של העור.

בתמונה: מגזין פתוח עליו מוצג הקרם ידיים של חברת אהבה. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: קרם ידיים של חברת אהבה מוצג על מגזין פתוח. צילום: יחסי ציבור

בביקור שלי התוודעתי לפטנטים מיוחדים במפעל וגיליתי שוב כמה תחום המינרלים מים המלח טובים לעור שלנו. המטרה של אהבה היא ליצור טיפוח ידידותי לעור, שמיועד גם לבעלי אלרגיות ורגישויות. בשלב מסוים עמדתי  מול המכונה בזמן שהם מכינים ומערבלים את הקרם. ביקשתי בתמימות אם אפשר להריח – וקיבלתי קרם מיד בקופסא קטנה, טרי ישר מהמפעל.

הייתה חוויה לבקר באהבה. נחשפתי להשקות של מוצרים חדשים ולקולקציה ססגונית עם ריחות שאליהם נחשפתי בפעם הראשונה: קקטוס ופלפל ורוד שאהבתי במיוחד, מנדרינה וארזים, ניחוח-ים, צבר ומורינגה.

בתמונה: מוצרי טיפוח של חברת אהבה  מונחים על שולחן לצד מגזין. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: קרם ידיים, שמן לפנים וג'ל לרחצה של חברת אהבה. מוצגים על שולחן על רקע מגזין אופנה. צילום: יחסי ציבור

הקולקציה כוללת קרם גוף, קרם ידיים, שמן גוף יבש – קולקציה מדהימה שמעניקה לעור הרבה לחות ורכות.עוד מוצר שאני בטוחה שאני הראשונה שכותבת עליו אבל בטוחה שלא האחרונה הוא mix&mask, מארז שבו חמישה מסכות באריזה אישית כל אחד. אחרי שימוש מרגישים שינויי מיידי והאריזה מדהימה והמסכות נראות כמו קפסולות עתידניות.

את המסכה אפשר לקחת בנוחות לחו"ל (וניתן כמובן למצוא אותה בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי), לא תופסת מקום בתיק. בגלל שכל מסכה שונה, כיף להשתמש ולגלות בכל פעם את היתרונות של אחת מהן. במבחר ניתן למצוא מסכה מטהרת, מסכת לחות, מסכת למיצוק וזוהר, פילניג גרגירי לניקוי לניקויי הפנים וכן פיליניג עדין לחידוש העור.

אתן חייבות לנסות ולקנות את המוצרים , אני ממש ממליצה לכן שאתן נמצאות בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי! לכו להתיז עליכן, להתאהב בריחות וגם ליהנות מהמבצעים: יש מבצע משתלם של 3+1, למשל!

מה גם שתמיד תזכרו שבקרב ישראלים אהבה היא המתנה המבוקשת לנוסעים בחו"ל. כולם יודעים ומכירים את נפלאות אהבה, אז לא לשכוח לפנק אתכן ואת יקירכם לא לשכוח לקנות את  ה-mix &mask  בחנות הדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון ב 15$ . שווה ביותר. כיף לקנות לפני הטיסה ולהתפנק בחדר בבית המלון – הרי מתי באמת אנחנו מתפנקים אם לא בחופשה… ולגבי הסדרה הצבעונית – לכו להריח ואחרי זה תתאהבו ולא תפסיקו לשכר את הסובבים.

ואסיים  בנקודה למחשבה: במפעל ראיתי המון תיירים ואמרתי לעצמי שאנחנו הישראליים פראיירים – אנחנו מטיילים בעולם אבל לא יודעים מה יש לארצנו להציע, ממש מתחת לאף.. אז רשמו ביומנים שכשאתן מגיעות לים המלח, כנסו למפעלי אהבה יש – שם סיור מפנק חווייתי וכייפי בטרוף.

בתמונה: מגוון דוגמיות בצבעים שונים של חברת אהבה. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: מגוון דוגמיות של חברת אהבה. צילום: יחסי ציבור

 

אהבתם? שתפו!