כמו בחוף יוקרתי: דיור בהשראה קליפורנית - Duty Free Blog

כמו בחוף יוקרתי: דיור בהשראה קליפורנית

בשבוע שעבר הוזמנתי למפגש אקסקלוסיבי ויוצא דופן במיוחד בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי לרגל הקמת מתחם של Dior המבשר את בוא הקיץ בהשראת קליפורניה.

בכניסה לאירוע זכינו לקבלת פנים חמה ממיילו, המאפרת המקצועית של דיור שהגיעה כדי להדגים וללמד אותנו את הטרנדים החמים וטכניקות האיפור החדשניות ביותר מלוס אנג'לס.

בחנות ג'יימס ריצ'רדסון בדיוטי פרי עמדה עגולה של דיור בצבעים שחור לבן וורוד

בתמונה עמדה עגולה של דיור בצבעים שחור לבן וורוד במרכז החנות בדיוטי פרי. צילום: יחסי ציבור

צוות הדיוטי פרי דאג שלכל אחת מאיתנו יהיה מושב נוח ומרווח וסט איפור חדש ומרהיב משלה הכולל גם את המוצרים שהושקו לאחרונה של המותג, מראה ואפילו מתקן לסלפי עם חיבור לוויי פיי על מנת שנוכל לנסות את המוצרים בנוחות מול מסך הנייד ולהעלותם ישר לרשת.

כל העיצוב הקייצי בהשראת חופי הים של קליפורניה היה ממותג בלוגו של דיור ונראה סופר יוקרתי וקלאסי.

בחנות הדיוטי פרי עמדה של דיור

בתמונה העמדה של דיור בחנות הדיוטי פרי. צילום: יחסי ציבור

שולחן לעיו מונחים פלטות איפור ומראות וליד כיסאות

בתמונה העמדה של דיור רואים שולחן עם פלטות איפור וכיסאות. צילום: יחסי ציבור

הטרנדים החמים של הקיץ על פי דיור:
מילו הזמינה את ויקטוריה, אחת מנשות הצוות של דיור, לקדמת התצוגה על מנת שתוכל להדגים עליה את כל טכניקות האיפור והמוצרים המדוברים.

בינתיים הציעה לנו מילו לנסות את המוצרים גם בעצמנו תוך כדי שהיא מציגה ארבעה טרנדים שונים

טרנד 1 – Beach Glow – טכניקות קונטורינג וסטרובינג ("הארות רטובות")

הטרנד הראשון אותו הציגה מילו הוא טרנד ה- Beach Glow של מראה שזוף, קייצי ובריא לעור הפנים, שמשיגים באמצעות שימוש בטכניקת הקונטורינג והסטרובינג (הצללות והארות)

מילו הדגימה לנו את האופן שבו עושים זאת בדיור – בצורה קלאסית שמשדרת מראה בריא וטבעי. כדי ליצור הצללה ומראה מחוטב לפנים החלה עם הקונסילר FIX It ושרטטה באמצעותו קווים על איזור הרקות, בשקעי עצמות הלחיים ולאורך קו הלסת. לאחר מכן טשטשה וריככה את המראה. כדי להאיר את הפנים השתמשה בפודרה המאירה Dior Nude Air Glow והניחה אותה על עצמות הלחיים ועל המייק אפ. כדי לרענן את המראה הדגישה מילו את עצמות הלחיים בעזרת הסומק המאיר Rosy Glow שסקרתי פה ממש בתחילת הדרך של הבלוג והוא גם לגמרי אחד הסמקים האהובים עליי.

הוראות כיצד לבצע הארות רטובות

בתמונה הסבר על טכניקות קונטורינג וסטרובינג (הארות רטובות). צילום: יחסי ציבור

טרנד 2 – Summer Kiss – טכניקת שפתיים בצבעים מדורגים

מראה שפתיים בשרני וחי יותר על ידי משיחת שפתון פילינג לשפתיים – Dior Addict Lip Sugar Scrub. לאחר מכן המשיכה מיילו עם שפתון מסדרת השפתונים החדשה Dior Addict Lacquer Stick בגוון Diablo 684 (ורוד מסטיק תוסס), בתוך החלק הפנימי של השפתיים ואז הוסיפה בחלק החיצוני של השפתיים את הגוון Turn Me Dior 877 (אדום דובדבן לוהט) בנגיעות מהמרכז אל קצות השפתיים. את הגוון הזה אגב ניסיתי שם עליי ומאוד מאוד אהבתי אותו. ממליצה לכן לבדוק אתו מקרוב. לסיום ועל מנת להשיג אפקט של צבע בולט הנשמר לאורך זמן, סיימה מילו עם Fix It בטפיחות קלות.

כיצד לבצע איפור שפתיים בצבעים מדורגים

בתמונה הסבר על טכניקת איפור שפתיים בצבעים מדורגים. צילום: יחסי ציבור

טרנד 3 L.A. Glance – גבות בגוונים ("אומברה")

אומברה לגבות? מסתבר שיש טרנד חם כזה כעת בלוס אנג'לס ולשם כך השיקו בדיור כבר בשנה שעברה את הפלטה לגבות All-In-Brow לגבות. בעזרת הגוון הבהיר יצרה מילו קווים דקיקים על מנת לקבל מראה של צפיפות לשערות הגבה. את הגוון הכהה מרחה מקשת הגבה אל הקצה החיצוני שלה, כדי לעצב את צורת הגבות. בשלב השלישי קיבעה את איפור הגבה בעזרת שעווה עמידה במים. לקבלת מראה מתוחכם יותר הסבירה מילו כי אפשר להדגיש את הקו התחתון בעזרת העפרון Diorshoe Brow Atyler ולהאיר את עצם הגבה בעזרת Flash Luminizer.

 
הוראות כיצד לצבוע את הגבות בגוונים מדורגים

בתמונה הסבר על טכניקת מילוי גבות בגוונים. צילום: יחסי ציבור

טרנד 4 – Khol Me  – המראה המשורטט

כדי ליצור את טרנד המראה המשורטט לאיפור העיניים ניתן להשתמש במבחר הפלטות של דיור ע"י מריחת גוון העיניים על כל העפעף וגוון כהה יותר בפינה החיצונית של העין כדי ליצור מעבר הדרגתי. את הגוון הכהה ביותר מורחים בקמט העפעף ולאורך קו הריסים. מילו הדגימה גם שימוש בשלושה גוונים של עפרונות עיניים: בגוון השמנת השתמשה על מנת להעניק לעין מראה פקוח יותר ומרחה אותו בתוך קו העיניים, לאחר מכן סיימה עם פס קורלי בפינה הפנימית של העין. כמו כן, השתמשה בגוון השמנת גם מתחת לקשת הגבה. על מנת להעניק מראה דרמטי יותר לעין הדגישה את הריסים ואת הקו התחתון בעזרת עפרון שחור ובמסקרה החדשה Diorshow Pump 'N' Volume.

הוראות כיצד להגיע למראה המשורטט בעזרת איפור

בתמונה הסבר על טכניקת המראה המשורטט. צילום: יחסי ציבור

המוצרים

במהלך ההשקה כאמור הוזמנו להשתמש ולנסות את כל המוצרים, זו היתה חוויה אישית, נעימה ומעניינת. בתום ההשקה קיבלנו מוצרים על מנת שנוכל להמשיך ולחוות אותם גם בבית ולשתף אתכן.

1. פודרת Dior Air Glow Powder
מכונה "אבקת הברק הבריא" והושקה בקיץ הקודם.  פודרה מאירה בוהקת וקלילה שנועדה לחדש ולהאיר את גוון העור המקורי ולהעניק לו ברק בריא ומתמשך. הפורמולה שפיתחו בדיור אינה סופגת את זיהום האוויר ואינה משפיעה על תפקוד העור.

במותג ממליצים למרוח את הפודרה בתנועה של הספרה 3 מהרקה ועד ללחי ואז לאורך הלסת להשגת ההארה הנכונה.

האריזה חלומית בעיניי מכל כיוון שמביטים בה, גם העיצוב החיצוני עם הבליטות הגיאומטריות המזוהות עם המותג וגם הטקסטורה של הפודרה וההטבעה המיוחדת, בנוסף היא גם מגיעה עם מברשת קבוקי קטנה ושימושית לנסיעות (מחיר: 58$ בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי).

על מגזין מונחת הפודרה במארז כסוף ולידו המברשת של הפודרה.

בתמונה הפודרה של דיור במארז כסוף מונח על מגזין ולידו המברשת להנחת הפודרה על הפנים. צילום: יחסי ציבור

הפודרה במצב פתוח ויש הבלטה של המילה NUDE על הפודרה

בתמונה הפודרה של דיור כשהיא פתוחה בגוונים טבעיים ויש הבלטה של המילה NUDE על הפודרה. צילום: יחסי ציבור

2. פילינג לשפתיים Lip Scrub Sugar
Lip Scrub Sugar של דיור הוא מוצר שרציתי לנסות מאז שנודע לי על השקתו. מדובר באחד מהחידושים האחרונים של סדרת ה Backstage של דיור – סדרה ששואבת את השראתה מעולם אחורי הקלעים של תצוגות האופנה, שם למאפרים המקצועיים יש צורך למצוא פתרונות מהירים ומיידיים ומתוך כך מפתחים במותג רעיונות וקונספטים חדשים למוצרים עדכניים ושימושיים.

הפילינג הזה יוצא דופן ומיוחד כי הוא משלב פעולה של פילינג לצד הזנה וטיפוח השפתיים. הוא מכיל גבישי סוכר שמעניקים פילינג עדין לשפתיים ותוך כדי כך נמסים לתוכם ומזינים אותם בלחות, ובכך למעשה פעולתו מהווה בסיס מושלם לתוספת של צבע עז (מחיר: 39.90$ בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי).

פילינג לשפתיים אריזתו כסופה ומכסה ורדרד בצורת ליפסטיק

בתמונה פילינג של דיור לשפתיים נראה כליפסטיק אריזתו כסופה ומכסה ורדרד. צילום: יחסי ציבור

3. Dior Addict Lacquer Stick
שפתון הלקה החדש והמדובר של דיור הוא סטיק חמאתי בעל אפקט שמעניק צבע זוהר וברק עמוק ותחושה נעימה על השפתיים. בדיור יצרו תערובת בלעדית של 5 שמנים מזינים ומבריקים במיוחדומעניקים הזנה מטפחת לשפתיים. במריחה אחת כבר מתקבל אפקט עז, רווי בצבע אך עם זאת קליל, מה שמעניק חוויה נעימה ונוחה.
בסדרה 18 גוונים ב-4 מגמות עונתיות: פסטל, ניאון, קלאסי או פראי. הגוון שקיבלתי, Diablo 684 (ורוד מסטיק תוסס), משתייך לקטגוריית הניאון והיה גם הגוון שאיתו הגיעו כל נשות הצוות של דיור מחו"ל.

בחנות ניסיתי גם את הגוון Turn Me On 877 (אדום דובדבן לוהט) שמגיע גם עם לק תואם ואני ממליצה לכן מאוד לבדוק אותו ובכלל את כל שפתוני הסדרה הזו כי היא מדהימה (מחיר:  39.90$ בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי).

שיש לבן ועליו מונח ליפסטיק של דיור בגוון ורוד

בתמונה ליפסטיק של דיור על שיש לבן בגוון ורוד. צילום: יחסי ציבור

4. Backstage Brow Palette 
מוצר נוסף שמשתייך לקטגוריית ה-Backstage הוא הפלטה לגבות ששימשה כאמור את מילו בהדגמת טכניקת אומברה הגבות. הפלטה כוללת שני גוונים של אבקה כדי למלא את קו הגבה וליצור עומק מותאם אישית באפקט ה-ombré ובחלקה התחתון שעווה עמידה במים על מנת להגדיר את התוצאה ולהאריך את עמידותה. בפלטה תמצאו גם שלוש מברשות קטנטנות לתיחום וסירוק הגבות. ההטבעה שעליה כל כך יפה שאני תוהה כמה זמן ייקח עד שאאזור אומץ להשתמש בה (מחיר: 54$ בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי).

פלטה ליצירת גוונים ומילוי הגבה מגיעה בשני גוונים ושלושה סוגי מברשות

בתמונה הפלטה לגבות ובה שני גוונים ובחלק התחתון שעווה עמידה במים ושלושה סוגי מברשות במארז שקוף ובחלקו העליון מראה. צילום: יחסי ציבור

5-6. DiorShow Pump 'N' Volume  + Instant Oversized Volume Mascara
המסקרות של דיור מצוינות ולא מפסיקות להפתיע. Diorshow Iconic Overcurl Mascara היא אחת המצוינות שהיו לי ובביקור האחרון שלי בדיור בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי המלצתי לכן בחום לנסות את הפריימר לריסים Dior show maximizer 3D יחד עם המסקרה Dior addict it-lash שכשהתנסיתי בשניהם יחד קיבלתי אפקט מרשים לריסים.

כעת דיור מגיעים עם עוד מסקרה חדשה ומעניינת בשם DiorShow Pump 'N' Volume המגיעה בשפורפרת לחיצה וחדשנית שמאפשרת לחיצה והוספה של עוד חומר על המברשת על מנת לקבל אפקט של ריסים מלאי נפח כמו בתצוגות האופנה (מחיר: 38$ בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי).

מסקרה שחורה של דיור ולידה האריזה בצבע כסוף

בתמונה המסקרה של דיור המארז שחור ולידו האריזה בצבע כסוף. צילום: יחסי ציבור

7. בושם J'adore In Joy
ניחוח חדש מצטרף לסדרת הבישום האייקונית ז'אדור בשם J'adore In Joy והפעם נוסף לבושם גרגר מלוח מקורי ומפתיע, תמצית ילנג ילנג הישר ממדגסקר, יסמין ואפרסק. התוצאה: ניחוח פרחוני ומלוח-מתקתק (מחיר: 97$ בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי).

על שיש לבן ועלונים של דיור מונח הבושם באריזתו ז'אדור אין ג'וי

בתמונה: הבושם המוכר עם ניחוח חדש ז'אדור אין ג'וי באריזתו מונח על עלונים של דיור. צילום: יחסי ציבור

8. סט מברשות בתיק לנסיעות
בנוסף קיבלנו גם את המברשות האישיות בגודל לנסיעות שחיכו לכל אחת מאיתנו על השולחן בצירוף נרתיק מהודר של דיור, מה שלגמרי משדרג לי את אוסף מברשות האיפור והולך להיות שימושי בנסיעה (המאוד) קרובה שלי.

על שיש לבן מונחים עלונים של דיור ועליהם סט של חמישה מברשום איפור לנסיעות

סט של חמישה מברשות איפור לנסיעות מונחות על עלונים של דיור על שיש לבן ולידם פרחים בצבע לבן-ורוד. צילום: יחסי ציבור

ניקות בינתיים וקיץ שמח ומלא בפינוקים!

 

אהבתם? שתפו!