אהבה ממבט ראשון: מוצרי רוטינת הטיפוח של אייזנברג - Duty Free Blog

אהבה ממבט ראשון: מוצרי רוטינת הטיפוח של אייזנברג

אני לא מרבה לפרט על השקות. במקרה של "אייזנברג" שקיימו בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי ושהייתה יוצאת דופן עבורי (מייד תבינו למה) – הרגשתי שאני חייבת לשתף אתכן בכל הפרטים. בשורה התחתונה: גיליתי מותג מסעיר באמת, שמוצריו הולכים ללוות את שגרת הטיפוח שלי מעתה – ובוודאות.

אז מי אתה, אייזנברג?
אייזנברג פריז הוא מותג משפחתי עם ערכים עמוקים וזהות חזקה. המותג נוצר ופותח על ידי ז'וזה אייזנברג, בעל הניסיון הנרחב במחקר היי טקי של ביוטי.

בין 100 מוצרי המותג: תכשירים מרגיעים ומטהרים לניקוי העור, מסירי איפור, מסכות, סרומים מאירים וקרמי לחות – אשר מעצבים ומקשיחים את עור הפנים, מבחר תכשירי טיפוח עור ואיפור, תכשירים להגנה מפני השמש וקולקציות ייחודיות של בשמים לנשים ולגברים: קולקציית "L'Art du Parfum" וקולקציית "Latin Orientals". כל מוצרי טיפוח לא מכילים פרבנים.

מוצרי המותג מתבססים על פורמולת TRIO-MOLECULAR® שמכילה מולקולות מהטבע שמטרתן לחדש, להמריץ ולהאיץ את תהליך חמצון העור. כתוצאה מכך נוצר אפקט האנטי אייג'ינג. את התוצאות אפשר לראות מהשימוש הראשון – העור צעיר יותר, יפה יותר ומעוצב יותר!

באירוע שהוקדש למוצרי המותג בדיוטי פרי, סיפרה פטריצ'יה מזיטלי, מנהלת ההדרכה הבינלאומית ומומחית הטיפוח של אייזנברג, על המותג. היא הציגה בפנינו 3 שגרות טיפוח מפנקות:

Quick "WOW" effect
האג'נדה מאחורי הסדרה הזו היא שכל בחורה יכולה לדאוג לטיפוח העור שלה ושאינך צריכה להשקיע יותר ממספר דקות על מנת לקבל מראה קורן וזוהר בשלושה שלבים:
1. ניקוי בעזרת ג'ל ניקוי להסרת האיפור "Cleansing Make-Up Removing Gel".
2. "Firming Remodelling Mask" – זוהי מסכה שנועדה לחדש את העור, למצק ולהאיר את אותו. היא מתאימה במיוחד עבור קונטור הפנים  אני אוהבת להשתמש במסכה הזו כמיני טיפול ספא בבית ולהשאיר אותה על פני בין 10-15 דקות
3. בוסט זוהר – למוצר הזה רציתי לתת תשומת לב מיוחדת ולשים עליו דגש, כיוון שגיליתי מוצר מעולה באמת, שמתאים לי גם לשגרת יום גם לשגרת לילה וגם כפריימר שמחזיק את האיפור לשעות ארוכות, ונותן מראה זוהר וקורן  "Youth Elixir"

The Summer Girl
אם יש כאן בקהל בנות שאוהבות את הים כמוני הן בוודאי יתאהבו בסדרה הבאה. לאורך כל החורף אני מחכה שהקיץ יבוא ואוכל להתחיל את הבוקר בים. גלישת סאפ היא הפעילות האהובה עלי, אבל עם זאת היא מגיעה עם מחיר: העור מתייבש, נמשים יוצאים להם ולאט לאט העור אינו אחיד. הסדרה הזו דואגת בדיוק לכך.
1. ניקוי בעזרת ג'ל ניקוי להסרת האיפור "Cleansing Make-Up Removing Gel".
2. מסכה להרגעה והענקת לחות לעור הפנים  "All-Over Moisturising Mask".
3. קרם אנטי אייג'ינג לעיניים ולשפתיים  "Eye and Lip Contour Cream".
4. שימוש בקרם לחות "Moisturising Fluid Cream"
5. השלב האהוב עלי – התרעננות באמצעות בושם "Eau Fraîche".

STRESS RELIEF FOR YOUR SKIN
שגרה שאני ממליצה לבנות יסודיות שאוהבות להתפנק עם שגרת הטיפוח שלהן בסוף יום מייגע.
1. הסרת האיפור "Hydrating Velvet Make-Up Remover".
2. מי פנים מרעננים "Toning Lotion".
3. קרם לחות מחמאת שיאה, זהו קרם משקם, הדואג לנזקי העור. הקרם נמס אל תוך העור ומעושר ברכיבים הדואגים לתת לעור תחושת לחות ונינוחות "Anti-Stress Treatment"
4. מסכה אשר נמסה אל תוך העור "Melt-In Repairing Mask"

אהבתם? שתפו!