מוצרים לאיפור הגבות - המומלצים ביותר - Duty Free Blog

מוצרים לאיפור הגבות – המומלצים ביותר

במשפחה שלי יש בדיחה קבועה שמספר גיסי על הפעם הראשונה שהגיע לפגוש את המשפחה והיה בהלם כשפגש אותי, כי עד אז מעולם לא פגש ילדה בלי גבות. מאז ועד היום זה קצת סימן ההיכר שלי שהורשתי גם לבנות שלי, שנולדו גם הן שקופות ונטולות גבות. איזה מזל יש להן שנולדו לאמא מאפרת, שעשתה סטאז' במשך שנים על כל מוצרי הגבות הכי שווים שיש ועל איך ליצור מראה של גבה מושלמת וטבעית ככל האפשר. החדשות הטובות: לא רק הן יזכו בסודות שלי! עשיתי סיבוב בחנות ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי - האהובה עלי והמפנקת ביותר שיש לנו בארץ - שהיא למעשה בחו"ל, ואספתי את כל המוצרי גבות שאני פשוט לא יכולה בלעדיהם. לכן נשאר רק לבחור

גרלן: מוצר חדש שהכרתי ממש לא מזמן בשיטוטים שלי בחנות הממתקים הזו שהיא ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי – ושלא האמנתי שלא הכרתי אותו קודם! צד אחד הארת קרם בגוון מושלם ומרקם נעים בדיוק לעצם הגבה, ובצד השני מסקרה בגוון כל כך נכון, עם מברשת קטנטנה ומדויקת לבניית הגבה המושלמת. בקיצור: תגידו לי תודה אחר כך.

מסקרה ועפרון להארה במוצר אחד מבית גרלן

עפרון של בובי בראון (Bobbi Brown): עפרון שיש לי איתו רומן ארוך. למה? קודם כל בזכות סקאלת הגוונים מדהימה בה הוא מגיע ושבה כל אחת יכולה למצוא את הגוון המדויק והמתאים לה. העפרון עצמו מכיל שעווה כך שהוא גם דואג להשאיר שיערות סוררות במקומן. בצידו השני מחכה לנו מברשת נעימה שיכולה לטשטש ולעזור לנו ביצירת הגבה המושלמת.

עפרון לעיניים של בובי בראון

מסקרה שקופה של אסתי לאודר: המוצר הזה מושלם לאלו שנולדו עם בעיה הפוכה משלי – המון גבות, מהסוג שיש להן אישיות משלהן ושיערות שסוררות לכל כיוון. המסקרה השקופה הזו תדאג שהן תשארנה במקום. היא קלה לשימוש, נעימה ועמידה לאורך כל היום.

מסקרה לגבות עשירות של אסתי לאודר


פלטת צלליות של טום פורד:
פלטת צלליות מושלמת לבהירות העור. פעם, לפני שהיו מסקרות וג'לים לגבות, היו רק צלליות. האתגר עבורי היה למצוא את הגוון המדויק שיבליט את הגבה ויעצים אותה אבל לא מידי.

הפלטה הזו מגלמת בתוכה שלושה גוונים מדויקים לבניית הגבה המושלמת, עם מברשת זוויתית ומברשת שמסרקת את הגבה וגם עוזרת לטשטש ליצירת מראה טבעי. כל שנשאר לך לעשות זה למלא ברווחים בעדינות ולהבריש שאריות.

פלטת הצלליות של טום פורד

אלו המוצרים המנצחים שלי בחנות האהובה עלי! ספרו לי מה אהבתן, מה לא הכרתן ואיך שיניתי לכן את הגבות! ועד הפעם הבאה- אל תרימו גבה, או שתרימו אבל רק אם היא מושלמת.

אהבתם? שתפו!