גלאם של מסיכה - Duty Free Blog

גלאם של מסיכה

כשנסעתי ליוון, ארזתי לצד הבגדים המעוצבים את תיק הרחצה שלי כרגיל. היות ולא הייתי בהונג קונג זה זמן מה, חסרה לי מסכת בד שתזין את העור ותטפח אותו בעדינות ובמהירות.
בתור מי שמבלה חצי מחייה במטוסים, מסכות בד אינן זרות לי, ואני מאוד אוהבת את קלות השימוש בהן והאפקט שהן מעניקות לעור. אני תמיד בחיפוש אחר מסכות בד חדשות להכניס לשגרת הטיפוח שלי, כך ששמחתי לשמוע על מסיכת בד חדשה שהגיעה ארצה: DERMAGLAM After Flight Mask, ונמכרת בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

הנה טעימה קטנה מיוון וכמובן כל מה שרציתן לדעת על המסכה.

אריזה חצי פתוחה של דרמגלאם ויד של אישה אוחזת בה

בתמונה יד אוחזת באריזת המסכה לפנים 'אפטר פלייט' של דרמגלאם כשהיא חצי פתוחה. צילום: יחסי ציבור

אוויר המטוסים, העובדה שאנחנו בחלל סגור עם עוד מאות אנשים והיעדר החמצן גורמים לעתים קרובות להופעת פצעונים, כתמי יובש, תחושת מתיחה בעור ומראה כללי עייף וחסר חיוניות, ביג נו נו.
העובדה שקמתי בשלוש לפנות בוקר, שמש הקיץ החזקה ואוויר המזגנים במטוס הותירו אותותיהם בעורי על אף הטיסה הקצרה. העור הרגיש צמא ומיובש, וחסרה לו הגמישות והברק הבריא אליהם אני רגילה.

 

חצר מלון בו יש מזרקה עם שלוש קערות מהן בוקעים המים

בתמונה מזרקה מרובעת עליה מונחות מן קערות גדולות מהן בוקעים המים. נראה כחצר מלון. צילום: עפרי רבן

במארז DERMAGLAM After Flight מגיעות חמש מסכות (כשניתן לרכוש גם אחת בודדת), באריזות בודדות סטריליות ואטומות. המסכה שפותחה בסיאול עשויה סיבי דקיקים ועדינים המאפשרים היצמדות אידיאלית של המסכה לעור ויצירת שכבה אטומה בין העור לאוויר. עובדה זו מאפשרת חדירה טובה יותר של החומרים הפעילים לעור.
כותבת הכתבה עם מסכת הבד של דרמגלאם על פניה כשהיא עטופה במגבת.

בתמונה כותבת הכתבה עומדת עטופה במגבת ועל פניה מונחת מסכת הבד של דרמגלאם ומגבת עוטפת גם את שיערה. צילום: עפרי רבן

המסכה עצמה מגיעה בתוך סרום ייחודי המכיל מספר תמציות טבעיות, בראשן CUCUMIS, ירק המכיל 95% מים ועשיר במינרלים, פוטסיום ו-ויטמינים טבעיים. הנחתי את המסכה על הפנים לרבע שעה.
האפקט הראשוני היה מקרר ונעים, הריח של המסכה עדין ואינו מבושם יתר על המידה ויש הרבה חומר בשקיק כך שמומלץ לסחוט אותו היטב ולהניח את כל החומר על הפנים, ורק לאחר מכן את המסכה. לאחר הסרת המסכה העור הרגיש גמיש ורווי, נעים למגע ורענן.
המלצה חמה למי שמתכוונת לעלות על מטוס בתקופה הקרובה! מחיר המארז 50$.  מחיר מסכה בודדת 9.90$ (והיא משתתפת בהטבה הכללית של הדיוטי פרי 3+1).
תודה לעפרי רבן חברתי על שצילמה אותי בשעת מעשה.

 

תמונת נוף של בריכה בין עצים ושיחים ירוקים ובאופק ים.

בתמונה נוף של עצים ושיחים ירוקים ביניהם בריכה ובאופק ים. צילום: עפרי רבן

אהבתם? שתפו!