חברה לעת צרה: 4 פעמים בהן מסיכת הפנים שלך מצילה את המצב - Duty Free Blog

חברה לעת צרה: 4 פעמים בהן מסיכת הפנים שלך מצילה את המצב

חברה לעת צרה: 4 פעמים בהן מסיכת הפנים שקנית בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי מצילה את המצב. כל היתרונות המפתיעים של מסיכות פנים - ולמה אנחנו כל כך אוהבות אותן

 

לכל אחת יש את ההתמכרות הסודית שלה, הפיתוי הקטן הזה שהיא לא יכולה בלעדיו, הדבר שהיא פשוט לא מסוגלת לומר לו לא. במקרה שלי, מדובר במסכות פנים. נכון, מסיכות מעולות לעור הפנים, מרעננות את העור ועוד יתרונות שראיתי בפרסומות, אבל מעל הכל – מסכה היא הרבה יותר מזה. למה אני מתכוונת? קבלו 4 דוגמאות בהן מסיכת פנים – מתוך המבחר האינסופי של ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי – תציל לכן את החיים:

כשבא לך לילה שקט
רק את, סדרה חדשה בנטפליקס, וכוס יין? חפשי לעצמך מסיכת אצות וספרי לבן זוגך שהן עשויות מביצים של דגי סלמון. בן רגע הסלון שלך! טיפ למתקדמות: בחרו סדרה עם 3 עונות ומעלה. את השינוי בעור הפנים תוכלו לראות כבר בסוף העונה השנייה.

מסיכת פנים עם אצות של טוני מולי. להשיג בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

כשאת רוצה להיות חזקה מול הילדים
גם כשהם חמודים רצח. אין דבר שמסוגל לשמר את הפרצוף הכועס שלך כמו מסיכת חימר שלא תיתן לשום חיוך להתגנב פנימה!

מסיכת חימר לפנים של קלרינס. להשיג בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

כשאת צריכה תחפושת
שכחת להתארגן על אאופיט בפורים? אין שום בעיה! תוך שניות מסיכת נייר הופכת אותך למומיה מהממת. טיפ למתקדמות: שמרי חולצה מלאת פירורי במבה שבן זוגך לבש כשנרדם מול הטלוויזיה וחפשי אותו לזומבי!

מסיכת פנים של שיסיידו.
להשיג בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

כשבא לך להפחיד את השכנים
מיואשת משיחות מעלית מעייפות? מסיכת פנים היא הנקמה המושלמת: אחרי כל הפעמים שלירית, השכנה מלמעלה, יורד איתך במעלית, משוכנעת שהיא מינימום אחות אבודה של משפחת קרדשיאן, מצאי שעת כושר, דפקי לה על הדלת עם מסיכה מנצנצת מועשרת זהב טהור ותגידי 'אקסקיוז מי, אני עם מסיכת זהב למשך 20 דקות זריזות ואני חייבת כוס סוכר לעוגת יום ההולדת בצורת חד קרן שאני אופה לקטנה בבית הספר. אפשר?'

אז כן, מסיכות ישנו לך את החיים. אני מבטיחה לך. עליי!

מסיכת פנים עם זהב של דרמגלאם. להשיג בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

אהבתם? שתפו!