משחקי הדיוטי פרי - Duty Free Blog

משחקי הדיוטי פרי

בדרך לווסטרוז עוצרים בדיוטי פרי: באילו ממוצרי החנות יחשקו כוכבי משחקי הכס? 7 דמויות, 7 מתנות

מה עושים הלאניסטרים, הסטארקים והדרקונים, דקה אחרי שנסתיימה העונה השביעית של משחקי הכס? לגבי הדרקונים אני לא יודע, אבל שאר השחקנים פותחים בוודאי שולחן גדול וארוך וחוגגים את סופה של העונה המדוברת ביותר הקיץ.

ונניח שהיו מזמינים אתכם לארוחה הזאת שבמעלה המלך המעטירה. מה מביאים לכל דמות מתנה? 7 דמויות ו-7 מתנות שבחרנו להם בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון בזמן שחיכינו לדרקון שייקח אותנו מהגייט היישר אל בירת ווסטרוז.

בר חשוך עליו מונחים בקבוקי אלכוהול עם תאורה עליהם

בתמונה בקבוקי אלכוהול מוצגים על בר חשוך עם תאורה עליהם. צילום: יחסי ציבור

1. טיריון לאניסטר – קוניאק מארטל קורדון בלו
זה לא סוד שהגמד רב התושייה, אולי הדמות האהובה בסדרה, חוטא בשתייה לשוכרה. על חצי האי דורן, חבל היין האיכותי של ווסטרוז, שולטים בני בריתו, בית מארטל – ולמרות שאין שום קשר בינו לבין מזקקת העילית של קוניאק – נראה שטיריון לאניסטר לא היה מתנגד לאיזו כוסית של קורדון בלו המיתולוגי (149.90$).

הקוניאק המפורסם ביותר של מארטל, בדומה לטיריון, נחשב לאחד האהובים בצרפת. בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון ניתן למצוא אותו שלל גרסאות מיווחדות ומוגבלות ומי שרוצה להתפרע גם יכול ללכת על ה-XO או לחלופין על ה-VS המשתלם.

תמונה של תווית ישנה מבית מרטל

בתמונה תווית וינטאג' של בית מרטל. צילום: יחסי ציבור

2. אריה סטארק – שוקולד רגוזה
קל לשכוח שהאחות הצעירה לבית סטארק היא בסופו של דבר ילדה בגיל חטיבת ביניים (שלא לומר יסודי מאוחר). אלים מרובי פנים, פגיונות משוננים וכל מה שביניהם – ועדיין: האם היא תוכל לסרב לשוקולד? לא בטוח.

M&M הוא תמיד רעיון טוב, וודאי שבמארזים מיוחדים – ומי שרוצה לשדרג ולהביא משהו יותר מיוחד למתנקשת הצעירה יכול לנסות את מזלו עם שוקולד רגוזה השוויצרי והמענג (7.90$ – זול!).

הטעם הקלאסי של השוקולד השוויצרי רוגוזה

בתמונה שוקולד שוויצרי רוגוזה בטעם הקלאסי. צילום: יחסי ציבור

3. סרסיי לאניסטר – סט צלליות טום פורד
רק הטוב יותר למלכת ווסטרוז. טום פורד – מעצב האופנה המיתולוגי של גוצ'י שעומד מזה עשור וחצי מאחורי בית האופנה המוערך והאמריקאי שנושא את שמו – עומד מאחורי מוצרי האיפור המשובחים שבשמם נשבעים מיטב המאפרים הבינלאומיים. רביעיית הצלליות במארז הנאה והשחור (69.90$) הוא בטוח משהו שסרסיי או כל אישה תשמח לקבל.

צלליות בארבעה גוונים סגולים עם שתי מברשות צללית של טום פורד

בתמונה רביעיית צלליות בגוונים סגולים עם שתי מברשות צללית קטנות מבית טום פורד. צילום: יחסי ציבור

4. ג'ון סנואו – מקאלן סלקט אוק (Selcet Oak)
הנסיך הצפוני והמתולתל של צפון ווסטרוז ודאי היה מרגיש בבית במזקקת מקאלן שבסקוטלנד – כי יותר צפון מסקוטלנד קשה לדמיין.

חבל הארץ ההררי שבקצה האי הבריטי, על השלגים הרבים והנופים הבראשיתיים שלו, הוא המקום בה' הידיעה לייצר בו וויסקי והוא מספק התזקיקים המבוקשים בעולם.

מקאלן היא אחת המזקקות המוערכות בסקוטלנד ושמה הולך לפניה מזה עשרות שנים. בקבוק הליטר במהדורת הדיוטי פרי של תזקיק סלקט אוק (Select Oak) הוא אחד המשתלמים מבין המשקאות שמנפקים כאן ( 92.9$ – וזה עוד לפני שדיברנו על המבצע במסגרתו הבקבוק השני נהנה מ-50% הנחה!). הוסיפו אחד לעגלה ואחד הביתה וגם ג'ון סנואו וגם דיירי הבית והחברים יודו לכם לבטח.

בקבוק וויסקי סקוטי מקאלן סלקט אוק

בתמונה בקבוק וויסקי מקאלן סלקט אוק על רקע לבן. צילום: יחסי ציבור

5. סאנסה סטארק – לחות אולטרה היידרייטנג מבית "אייזנברג פריז"
מלכת ווסטרוז לשעבר והליידי של הצפון היא נערה יפה שאוהבת להתפנק (ומי בעצם לא, בינינו?). השלג, הרוחות והכפור – כולם יוצרים יחד משטר אקלים בעייתי בצפון ווסטרוז – וטוב לעור הפנים זה בטוח לא.

מתנה שאפשר להביא לגבירת הצפון ושבטוח תסייע במלחמתה הקוסמטית ביובש הוא קרם הלחות "אולטרה דיירטיינג" של בית הטיפוח הצרפתי אייזנברג פריז (79$). המרקם נעים, האפקט משמעותי והעור נראה בראה ומוזן הרבה יותר תוך מספר שבועות.

בקבוק מרובע לבן עם פקק זהב קרם לחות אולטרה היידרייטנג מבית אייזנברג

בתמונה קרם לחות אולטרה היידרייטנג מבית אייזנברג בקבוק לבן עם פקק זהב. צילום: יחסי ציבור

6. דנאריז "חאליסי" טארגאריין – פרייה ז'ואה – שמפניה NV
אם הדרקונים, מלכת האנדלים, ראשוני האדם ושבע הממלכות, משחררת העבדים ושוברת השלשלאות הלוא היא דנאריז טארגאריין. "

במילים אחרות: יותר שמפניה מחאליסי שלנו אין. פרייה ז'ואה הוא בית שמפניה מופלא שלוקח השראה מתקופת האר נובו ויוצר שמפניות חיוורות ואנינות. זהו אחד הבתים האהובים ביותר בחבל ופונה לנשים בזכות הטעם המעודן (ולא רק בגלל התוויות היפהפיות). למרות שהיינו מציעים לכם להביא לדנאריז את הבל אפוק היוקרתית, נראה לי שכל הצדדים גם ישמחו עם השמפניה – בהירה (49.90$) או ורודה (רוזה NV) הנפלאה של הבית הזה. לצנן היטב להגיש בכוסות זכוכית-דרקון.

בקבוק שמפנייה של פרייה ז'ואה בקבוק ירוק ולצידו האריזה מקרטון בצבע לבן עם עיטורי זהב

בתמונה בקבוק שמפנייה מבית פרייה ז'ואה בקבוק ירוק לצד האריזה שלו. צילום: יחסי ציבור

7. טורמונד – הרמס טר ד'הרמס – בושם לגבר
טורמונד האדמוני, מנהיג הפראים השורדים (וויילדינגז), הוא אמנם גבר שבגברים – אמיץ, חסון וישיר כמו שמצופה מפרא – אבל נקי במיוחד הוא לא. מקלחת היא דבר שוודאי לא תזיק לו, אבל בהיעדרה אפשר אולי יהיה לרמוז לו בעדינות על הרגלי ההיגיינה הקלוקלים שלו על ידי הענקת בקבוק של "המקלחת הצרפתית" – בושם או דה טואלט.

טר ד'הרמס (Terre d'Hermes) הוא אחד המוצלחים שבהם (99$ ל-75 מ"ל), בקבוק אלגנטי שבתוכו מסתתר ניחוח עמוק שאולי גם ליידי בריאן תוכל לגנוב אם אי פעם יגמרו יחד כמו שייחל לעצמו חברנו הג'ינג'י. נו מילא – אולי עם בושם משובח יש לו יותר סיכוי. שיהיה בהצלחה.

תמונה עם רקע מדברי, בצד שמאל ישנו דוגמן ברקע ובצד ימין הבושם טר ד'הרמס בקבוק מרובע

בתמונה בושם טר ד'הרמס בקבוק מרובע על רקע מדברי עם דוגמן בצד התמונה. צילום: יחסי ציבור

אהבתם? שתפו!