קיץ רענן: בושם גוצ'י בלום אקווה די פיורי - Duty Free Blog

קיץ רענן: בושם גוצ'י בלום אקווה די פיורי

אני מאמינה שלכל אחת יש בית אופנה שאליו היא מתחברת במיוחד ושאת פריטיו היא חולמת להוסיף לאוסף האישי שלה. במקרה שלי, גוצ'י תמיד היה בשלישייה הפותחת של הבתים האהובים. יש בעיצובים של המותג שובבות מתבקשת שאני מאוד אוהבת, הדפסים ייחודים לצד קלאסיות אלמותית שאי אפשר להתחרות בה.

אל אותה קלאסיות שמיתרגמת גם לבשמי המותג האלגנטיים הצטרף בושם חדש: גוצ'י בלום אקווה די פיורי ( Gucci Bloom Acqua Di Fiori) שהגיע ממש עכשיו לג'יימס ריצ'רדסון – גרסה קיצית ורעננה לגוצ'י בלום שהושק באוגוסט הקודם בקמפיין יפהפה בכיכובה של השחקנית דקוטה ג'ונסון.

הבקבוק היפהפה, שזהה בצורתו וצבעו לבקבוק הבושם המקורי. גוון ניוד בהיר אטום ואלגנטי, מעניק לבקבוק מראה ייחודי ושונה בנוף בקבוקי הבושם השקופים אותם אנחנו רגילים לראות, ותוכלו לזהות אותו בקלות בין מדפי דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון.

גוצ'י (Gucci) - בושם חדש לנשיםגוצ'י אקווה די פיורי – כמו קודמו – מתאים בעיניי במיוחד לחופשות הקיץ המתקרבות. אישית, מבין שתי גרסאות הבושם, אני מתחברת אל הבושם החדש הרבה יותר. עם התחממות הטמפרטורות, הנטייה האישית שלי היא לבחור בשמים מסוגו – מכיוון שבעוד גוצ'י בלום מבוסס על יסמין פרחוני, אקווה די פיורי חמצמץ ורענן יותר.
אל אותו יסמין של בלום התווספו כאן תווים ירוקים ורעננים של פרחי קסיס וגלבנום איראני, סנדלווד ומושק מעודן. החשיבה היצירתית של בית האופנה היוקרתי באה לידי ביטוי גם בשיתוף פעולה ייחודי שיצרו במותג עם 15 מאיירות מוכשרות, שאיירו את האינטרפרטציה האישית שלהן לבושם Gucci Bloom Acqua Di Fiori, ושיצירותיהן שוחררו לרשת עם השקת הבושם העולמית.

את חזית הבקבוק מעטרת מדבקה הנושאת את שם הבושם כשזה מוקף באיורים עדינים ויפים בירוק עמוק של פריחה ופרפרים. גם אריזתו החיצונית של הבושם מרהיבה, כשאותם איורים פרחוניים מקשטים את המארז מכל צד ומכניסים אותנו לאווירה פרחונית-קיצית-חלומית, ואפילו מעט טרופית בעיני. הבושם מגיע בגרסת Eau De Toilette בבקבוק של 100 מ"ל, והוא נמכר בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון ובאמצעות שירות הזמנה מהבית, בעבור 110$. בושם קיצי נפלא להוסיף לסל בנסיעה הבאה.

גוצ'י בלום אקווה די פיורי

אהבתם? שתפו!