מורן סטויצקי בוחרת: המתנות השוות לחגים מהדיוטי! - Duty Free Blog

מורן סטויצקי בוחרת: המתנות השוות לחגים מהדיוטי!

לא להאמין וברגע חלף לו הקיץ, תחילת השנה הגיעה ולפני שממש הספקנו להתרגל לשגרה הם כבר כאן - מי אם לא החגים! השנה החלטתי להגיע מוכנה. להכין לי רשימה מסודרת עם מתנות לכל האהובים שלי ולהגיע לדיוטי להצטייד בהן מדויקת - ולקלוע בול! ואז חשבתי - למה בעצם לא לחלוק את הרשימה שלי איתכם? אם עזרתי לכם אפילו במעט - החג שלי כבר יהיה יותר שמח.

בשבילה
קודם כל, אני מתחילה באגוז הכי קשה לפיצוח: בעלת הבית, אשת הבית, האישה, האם, החמה, למעשה כל דמות נשית דומיננטית בחייכם, שלא תאמינו איך פיצחתי אותו בקלות במתנה משולבת. חציה הראשון מוצר אייקוני ומפנק של קליניק – "Take the day off" שכשמו כן הוא קרם פלאים שמעסים על הפנים וממיס כל איפור ולכלוך ,שוטפים עם מים – והפנים נקיות, נעימות ומדהימות.

המוצר השני הוא מארז מפנק של גודייבה. כאן התלבטתי בין שני מארזים, אתם תחליטו על פי מידת הקרבה מאחר והאחד בצורת לב. אני מצדי יכולה להבטיח שמבחינת הטעם שניהם ממש ממש שווים.

בשבילו
הבא בתור ברשימה שלי הוא הגבר של הבית, האבא, האח, הגיס, או החבר הטוב. פה קצת התלבטתי, אני מודה… יש לקליניק סבון פנים מצוין לגבר, ועם המבצעים במחלקת קוסמטיקה אי אפשר שלא לקחת.

בנוסף, כשראיתי את המבצעים במחלקת האלכוהול וראיתי אותו על המדף , היה ברור שהוא בא איתי: האחד והיחיד וויסקי ג'וני ווקר אולטימייט 18 (פלטינום)!

למתבגרים
אם יש לכם טיפש עשרה בחיים המתנה הבאה מושלמת עבורם וגם לחברים שלכם שעדיין אוהבים לשחק: מארז סוכריות ג'לי בלי בטעמים מוזרים, עם רולטה מדליקה. זה נשמע קליל עד שנופלים על סוכריה בטעם קיא…לאמיצים בלבד!

באותה קטגוריה אגב,של טיפש עשרה – ילדים של, ילדים שלנו… – יש גם את המותג טוני מולי, בו כל מוצר ארוז בצורה כל כך מדהימה שאין אחת שתעמוד בפניו! אם אתם לא בטוחים, לחות לשפתיים בצורת תפוח וקרם ידיים בצורת בננה – ניצחון מוחץ.

לקטנטנים או קטנים גדולים (על מי אני עובדת: גם אני אשמח לקבל את המתנה הבאה…)
מארז של סוכריות שוקולד M&M בתוך בובה שמנגנת על תופים, גיטרה או סקסופון. תצרפו לזה מארז קילו סוכריות ואין סיכוי שלא תקלעו בול כי עוד לא נולד הילד שיוכל לעמוד מול סוכריות M&M. ההורים שלו? לזה אני כבר לא אחראית…

מתנה לאורחים
מה קורה אם אתם מגיעים למקום שאתם לא ממש מכירים את המארחים ולא יכולים לקלוע למתנה אינטימית ונכונה – גם לזה דאגתי! מארזים מושלמים של ריטואלס שאם לא הכרתם זה הזמן להכיר ולהתמכר לריחות המדהימים.

יש מארזים מפנקים וגם מקלוני ריח של ריטואלס עם ריחות של ספא.

לזה תוסיפו מארז ענק של טובלרון כי מי לא אוהב טובלרון – ואולי גם בקבוק מוליס אייריש קרים מפנק… וכנראה שיזמינו אתכם גם שנה הבאה !

שנה טובה לכולנו, מתוקה ומלאה בכל הטוב שנאחל לנו ולאהובים שלנו

אהבתם? שתפו!