סוד הניחוח שהוכתר כטוב בעולם: בושם קיליאן מגיע לדיוטי פרי - Duty Free Blog

סוד הניחוח שהוכתר כטוב בעולם: בושם קיליאן מגיע לדיוטי פרי

לפני מספר שבועות קראתי שחברים וקולגות של הזמרת ריהאנה, סלבריטאים מוכרים ברמה בינלאומית, הכתירו אותה כאישה בעלת הריח הכי טוב בעולם. "שמיימי", כתבו שם בנימוקים. הכתבה השאירה בי סקרנות להריח את ריהאנה ולנסות ולהצליח לגלות על מה הבאז, ובעיקר - להבין איך היא קיבלה את תואר האישה עם הריח הטוב בעולם.

באיזה בושם, למען השם, משתמשת ריאהנה? מספר שבועות לאחר קריאת הכתבה, קיבלתי את התשובה, כשהוזמנתי לאירוע של ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי בו הושק ליין בישום חדש ויוקרתי במיוחד- קיליאן פריז (Kilian paris). על הגג של הקומה ה-14 באחד מבתי המלון היפים בתל אביב, עם נוף משגע של העיר בשקיעה, מוזיקה נהדרת ,אווירה עם אנשים יפים וקוקטיילים מצוינים שהסתובבו שם חופשי, התגלתה לפתע התשובה לשאלה שלי – לבושם שמספק את הריח הזה של רירי, שלא מפסיקים לדבר עליו בתעשייה העולמית קוראים "Good girl gona bad".

מה הופך אותו ואת סדרת הבשמים הזאת לכל כך מוצלחת – וכמובן שגם נחשקת ויוקרתית? קיליאן הנסי מקים המותג הוא נצר לאחת משושלות המשקאות החריפים המפוארות ביותר של צרפת של קוניאק הנסי. הוא תרגם את התפיסה והחזון שירש ממשפחתו – כמו גם את מלאכת עשיית השיקויים ממלכת האלכוהול היוקרתי – אל ממלכת הבושם. כך יצא אל מסע בעקבות הניחוח המושלם.

קיליאן הקים את המותג ב-2007 עם 10 בשמים. ניחוחותיהם עשירים ומלאי חיים, ובהשראת זכרונות ממרתפי הקוניאק של הנסי. "לעתים קרובות אני מרגיש שהריח של המרתפים האלה מתקיים כמעט בכל הבשמים שלי", הוא אומר.

כאמן בושם אמיתי, קיליאן עבד בצמוד עם רוקחי בשמים בעלי שם כדי להוביל את יצירת הבושם. כמישהו שידוע בזכות האקורדים שמחזיקים למשך זמן רב מאוד ומזכירים את בשמי היוקרה הצרפתיים של פעם, קיליאן הנסי לא מתפשר על איכות החומרים ומעדיף חומרים גולמיים ונדירים.

ומה הופך את Good girl gone bad לכל כך מיוחד? הבושם שהושק ב-2012 מגלם שילוב בין רכיבים רכים לכאלה בעלי עוצמה. שילוב הרמוני לצד קונטרסט ועניין, בדיוק כמו שם הבושם ילדה טובה שהופכת להיות גם ילדה רעה… הם שהופכים אותו כנראה לכזה אישו בקרב מביני דבר. בתווים: ורדים ויסמין בעליונים; בלב הניחוח נרקיס ובבסיסו ענבר וארז. הבושם מגיע בבקבוק יפהפה וכן במארז מיוחד שמככב בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי וכולל תיק קלאץ'. חפשו אותו בנסיעה הבאה שלכם ולא תתאכזבו.

אהבתם? שתפו!