בלוגריות טיפוח מובילות ממליצות: בשמי הנישה המרגשים של החורף - Duty Free Blog

בלוגריות טיפוח מובילות ממליצות: בשמי הנישה המרגשים של החורף

לרגל השקת שלישיית בשמי הנישה החדשים והמדוברים של לליק שנחתה בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי, ביקשנו מ-4 בלוגריות טיפוח מובילות לספר קצת על המותג הצרפתי ועל הניחוחות החדשים והמרגשים

בזכות היחודיות: לובה שרגא

כעת כשתעשיית בישום הנישה מאיימת לתפוס נתח שוק של 10% מכלל עולם הבישום עד 2020, אני מבינה שרבים מחפשים, כמוני, את הסיפור שמאחורי הבקבוק ואת התרכובת הייחודית שיוצרת ניחוח אותו לא ניתן להריח על כל אישה אחרת ברחוב.

לליק הוא אחד ממותגי הקריסטל המובילים בעולם שהוקם על ידי רנה לליק וחולל שינוי בעולם הבישום כפי שהיה מוכר דאז: שיתוף הפעולה המהפכני בין הבית לבין חברת הבשמים קוטי להם יצרו כאן בקבוקי בושם, היה הפעם הראשונה שבה נוצרו לבשמים עיצובי בקבוק ייחודיים שהבדילו את הבשמים זה מזה. מטורף לחשוב שכל עניין עיצוב בקבוקי הבשמים התחיל מההברקה הזו!

ב-1992 התווספה למגוון של לליק קולקציית בשמים ראשונה – וכעת הושקה שלישייה חדשה -LES COMPOSITIONS PARFUMÉES, במחווה לבקבוקי הבושם הנוסטלגיים של Lalique אבל עם טוויסט עכשווי, כשהם למעשה מוגדרים כבשמים המתאימים לאישה המודרנית.

השלישייה החדשה מבית Lalique מתאפיינת כל אחת בצבע שונה שמנסה להעביר במידה מסוימת את מהות הבושם. שלושה אנשים שונים רקחו את שלושת הבשמים הללו וניסו לגשת ליצירת הבושם מעולם התוכן שלהם. התוצאה: מרגשת.

צילום: שנטי גדרון

בזכות הרגש: מיכל עזר-סטיין

זה הרי ידוע שלניחוח המזוהה עמנו יש השפעה רבה על הדרך בה אנשים איתם אנו באים במגע זוכרים אותנו, ממש כמו שלבישולים של אמא שלנו יש השפעה על הדרך בה אנו זוכרים את הילדות שלנו, הניחוחות הרכים הבאים לידי ביטוי בכל אחד משלושת הבשמים, יוצרים בדיוק את הזיכרון שהייתי רוצה שייווצר ויישמר- אלגנטי, נשי ועל זמני, המתיישב בול עם הרגלי הצריכה החדשים שסיגלתי לאחרונה.

קולקציית הבשמים החדשה של לליק בשמים, שנוצרו בהשראת צבעים ורגשות שונים. כל אחד מהבשמים, משקף בעצם מצב רוח אחד, רגש אחד, סיפור אחד.Sweet Amber: לוהט וממכר, שקיעה, מרגיע; Electric Purple: עסיסי, שובב, אקלקטי; Pink Paradise: צמרירי, אוורירי, שמיימי, טהור.

הוורסטיליות של הניחוחות, מבטיחה שכל אחת מאתנו תוכל למצוא את עצמה באחד משלושת הבשמים שבקולקציה. זו המודרנית, תתחבר לסגול המחשמל, הקלאסית, לזהב המתוק ואילו האופטימית לורוד גן עדן.

באופן אישי, התאהבתי בכולם באופן מיידי!

צילום: שנטי גדרון

בזכות המתיקות הכובשת של פינק פרדייס: לימור אלזמי

הרחה של בשמי לליק החדשים הם חוויה. אני ממליצה לכם להגיע לג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי ולהסניף ולהנות בעצמכם – בינתיים אספר לכם קצת עליהם: Pink Paradise הבושם הוורוד הוא בול בסגנון הבשמים שאני אוהבת: נקי ורענן עם מאסק ויסמין, שנתן לי הרגשה של ריח מוכר של פעם – כמו המכתביות (זוכרות?!) – ניחוח מתוק ונעים, בקיצור זה הריח שלי!

אהבתי גם את הבושם הסגול (Electric Purple) הפירותי שמבוסס על תווי פצ'ולי ווניל ואת סוויט אמבר הצהוב והנוסטלגי.

צילום: שנטי גדרון

בזכות החמימות החורפית של סוויט אמבר: שנטי גדרון

אני אוהבת ריחות אווריריים, קלים, מיוחדים אך לא מורכבים. נעימים לאף אבל לא משתלטים. בשלושת הבשמים החדשים לבית לליק ניתן לזהות בקלות את המחווה היפה של הבקבוקים המודרניים לעיצובים הקלאסיים של מותג הקריסטל המיתולוגי.

הניחוחות החדשים מתוארים על ידי בית לליק ככאלה המתאימים לאשה המודרנית, וכמי שמחשיבה את עצמה ככזו, הרשתי לעצמי להיסחף לסיפור ולניחוח של כל אחד מהבשמים (וגם לבחור את האהוב עליי ביותר). ובאמת, לכל ניחוח סיפור רקע ייחודי משלו, שכן את כל אחד מהבשמים רקח בשם אחר ששאב השראות מעולמו שלו.

שלושת הבקבוקים של הבשמים זהים (אך נבדלים זה מזה בגוון הבושם עצמו), מעוצבים להפליא באלגנטיות מופתית, קווים ישרים ונקיים שהולמים את הסטוריית המותג ודיטיילס ענוגים שוודאי ישמחו חובבות עיצוב שכמותי. על הפקק ועל עדי זהוב שמחובר לבקבוק הטבעה מיוחדת של ציפורים מרוקעות בזהב.

Electric Purple, כשמו כן הוא. תערובת פירותית עוצמתית המבוססת על פירות יער, סיגליות, אשכולית, אזוב ופצ'ולי. חובבות המתוקים יתחברו? לגמרי.

Pink Paradise הוא הפתעה עבורי, שכן הייתי בטוחה שמדובר בבושם ורוד 'קלאסי', כלומר פרחוני, נשי ומתוק. הופתעתי לטובה מניחוח מתוחכם המבוסס על יסמין, מאסק והדרים, שבולטים בו אך שומרים על עידון ואיפוק. זה ניחוח מתקתק ששומר על קו נקי, כזה שיתאים גם למזג אוויר חם ולמי שאוהבת ניחוחות מקלחת נקיים.

הגענו ל-Sweet Amber, שהצליח להפתיע ולכבוש אותי. וניל, אניס, ענבר ופרחים לבנים משתלבים לכדי ניחוח רענן מצד אחד, אך מתובל ועמוק מצד שני. אף שאיננו הבחירה הקלאסית עבורי, חובבת הניחוחות הירוקים-חמצמצים, החמימות המתובלת שלו הפכה אותו לבחירה מדויקת עבורי למזג אוויר חורפי.

צילום: שנטי גדרון

אהבתם? שתפו!