הלו קיטי - Duty Free Blog

הלו קיטי

ערכות קיט של איפור הן אופציה מעולה למי שאוהבת סדר, בין היא מתאפרת בצעדיה הראשונים או מתקדמת. מקסימום של יעילות במינימום מקום בתיק ומאמץ. משתלם ובעיקר קל (מאד!) להתאפר איתן בזריזות וליצור מהיר וכובש בכמה שלבים ממש ממש פשוטים, במיוחד עם הקיטים הבלעדיים שיש בדיוטי פרי.

לפני שמתחילים: חשוב מאוד להבין ולהפנים שלפני שמשקיעים באיפור ובכל מוצרי הצבע צריך להכין את הפנים לאיפור עלי ידי טיפוח וניקוי – עור נקי ומטופל ביסודיות יבטיח לך עמידות גבוהה יותר של האיפור וגם יצריך שימוש מינימלי בחומרים.

לדייט ראשון: קיט סט "מיי פירסט דייט" של מייבלין
מראה נקי ומחמיא שיוצרים בשימוש הסט "מיי פירסט דייט" של מייבלין (Maybelline My First Date Makeup Set): הניחי בסיס עדין על הפנים וקבעי אותו בעזרת פודרה שקופה.

לאחר מכן משכי את המסקרה משורש הריסים כלפי חוץ גם למטה וגם למעלה. מומלץ לחזור על הפעולה כמה פעמים על מנת להשיג מראה ריסים עשיר ודומיננטי. לאחר מכן מרוחים את השפתיים בגלוס הטבעי ולא לפחד להעמיס – בגלל שהצבע שלו מאוד נטורל וטבעי אפשר בהחלט להשתולל איתו.

דוגמנית עם שיער חום ועיניים חומות מאופרת במראה נקי ומחמיא

בתמונה דוגמנית מאופרת במראה עדין נקי ומחמיא שיערה חום ועיניה חומות. צילום: צחי ואזנה

לנועזות: לוק אקסטרימי
עוד לוק שיצרתי עם קיט אקסטרים של מייבליין (Maybelline Go Extreme Makeup Set Pouch): הניחי בסיס עדין על הפנים וקבעי אותו בעזרת פודרה שקופה. לאחר מכן, בעזרת האצבע מרחי בעדינות את צללית הקרם העמידה על גלגל העין.

מהזווית הפנימית ועד החיצונית, חשוב שהכול יהיה אטום. מטשטשים בעזרת אצבע נקייה את הגבולות ויוצרים מראה מעושן בעיניים. מדגישים בעזרת עיפרון שחור את קו הריסים העליון וגם בתוך קו המים של העיניים. מסיימים במשיכה נדיבה של מסקרה על הריסים ובאודם אדום ומאוד עמיד שישרוד גם נשיקה רטובה ולוהטת.

דוגמנית עם אוזניות אדומות גדולות מאופרת עם אייליינר שחור וליפסטיק אדום התמונה מעוצבת כשער מגזין ומסביב יש תמונות קטנות של מוצרי איפור וקוסמטיקה

בתמונה דוגמנית במראה האיפור שהוסבר. שיערה חום עיניה חומות עם אייליינר שחור וליפסטיק אדום עם אוזניות אדומות גדולות. התמונה מעוצבת כשער מגזין ורשום בפינה השמאלית למעלה 'הלו קיטי לוק'. סביב יש תמונות של מוצרי איפור וקוסמטיקה כמו: צללית של מייבלין, ליפגלוס של מייבלין, מסקרה של מייבלין ומארז של מוצרים מוקטנים של קליניק. צילום: צחי ואזנה

למי שמחפשת לוק ביניים, אפשר לשלב את המסקרה מהקיט הראשון עם השפתיים מהקיט השני וקדימה, את מוכנה לכל מצב!

דוגמנית עם שיער חום ועיניים חומות מאופרת במסקרה שחורה וליפסטיק אדום

בתמונה דוגמנית מאופרת במראה עדין עם מסקרה שחורה וליפסטיק אדום. שיערה חום ועיניה חומות. צילום: צחי ואזנה

איפור: יוני שיין
צילום
: צחי ואזנה
דוגמנית: הודיה כהן

 

אהבתם? שתפו!