בא לשכונה מותג חדש: 3 סדרות טיפוח דנדשות ומסקרנות הגיעו לדיוטי - Duty Free Blog

בא לשכונה מותג חדש: 3 סדרות טיפוח דנדשות ומסקרנות הגיעו לדיוטי

הגעתי לדיוטי פרי כדי לבחון מקרוב מותגי טיפוח חדשים ולתת לכן המלצות על מוצרים מומלצים. המותגים שבחרתי לבחון הם נוקס (Nuxe), ליב יוניק (Liv.unique) וריטואלס (Rituals), כולם עלו ממש לאחרונה על המדפים בג'יימס ריצ'רדסון.  

ריטואלס
המותג הראשון שמשך אותי הוא המותג ההולנדי Rituals; מותג המשלב קוסמטיקה לגוף וגם לבית (סבונים, קרמים, מפיצי ריח ונרות). המותג דוגל בפילוסופיה של הפיכת שגרת הטיפוח שלך לרגע בעל משמעות, באמצעות חווית השימוש במוצרים. משם הגיע השם שפירושו "פולחן" או ברבים "פולחנים". לטענתם, הם אינם באים למכור לנו טיפוח, אלא רוצים לגרום לנו להרגיש טוב יותר, שזו פילוסופיה מעניינת. המוצרים יגרמו לנו ליהנות מחוויית הטיפוח היומית. ההשראה של המותג מגיעה מהתרבות האסייתית. המוצרים ארוזים בצורה אסתטית וברמה גבוהה מאוד, אך עם זאת במחיר נגיש.

בחרתי להראות לכם קרם ידיים. הזנת עור הידיים בלחות, היא פעולה שאנו מקפידים לבצעה בימי החורף הקרים בהם עור הידיים נוטה להתייבש. מוצר זה הופך את חווית המריחה למעיין פולחן יומיומי של טיפוח בניחוח פריחת הסאקורה.


ליב יוניק
מותג חדש שנוסף לדיוטי פרי. ליב יוניק מבוסס על מוצרים טבעיים בלבד להזנת העור. טבעוניים, בעלי יכולת ספיגה מהירה ולא פחות חשוב – במחירים נגישים. המוצרים מבוססים על מזונות-על (SUPER FOODS) בשילוב נוגדי חמצון טהורים ומכילים 100% רכיבים פעילים מהצומח, ללא סיליקונים, ללא מרכיבים מן החי ולא נוסו על בעלי חיים.

לטענתם, מוצרים טבעוניים לא חייבים להיות יקרים, ניתן לתת תמורה גבוהה במחירים נגישים.  טכנולוגיית הליפוזום, המחקה את דרך העברת החומרים הטבעית בגוף וייחודית לכל מוצרי המותג, מאפשרת ספיגה גבוהה יותר.

בחרתי להתמקד באחד ממוצרי הדגל של המותג – ויטמין E טהור. זהו מוצר ייחודי בעל מרכיב אחד בלבד ופורמולה חדשנית להזנה ושיקום העור, שמטרתה התאמה אישית של שגרת הטיפוח. מוצר זה ניתן לשימוש כמסיכת לילה שקופה דקיקה וניתן לשלבו בערבוב לתוך מוצרי טיפוח אחרים להעשרה, הזנה עמוקה, איזון ולהגברת הלחות בעור. יופי של דבר.

נוקס
מותג המציע מוצרי טיפוח בניחוח צרפתי יוקרתי. לטענת נוקס, האינסטינקט הוא הכוח החדש שכולנו צריכים להקשיב לו – והיופי מגיע מהאינסטינקט.

מוצר הדגל של נוקס הוא שמן הגוף (Nuxe guile prodigious multi siege dry oil) אותו בחרתי להציג לכן. זהו שמן רב תכליתי וניתן להשתמש בו לפנים, לגוף ולשיער. השמן מכיל רכיבים ממקור צמחי ומיועד לטיפוח והזנה הודות לריכוז ייחודי שמנים חיוניים כגון: שמן שקדים, שמן קמיליה, שמן אגוזי לוז, שמן מקדמיה וויטמין E. השמן נספג במהירות, מותיר את העור רך, מוסיף ברק והזנה, ארוז בבקבוק זכוכית מרובע ואינו מכיל חומרים משמרים.

אהבתם? שתפו!