הכי שווה התזה כשאתן בדיוטי: קלואה נומאד - Duty Free Blog

הכי שווה התזה כשאתן בדיוטי: קלואה נומאד

אתמול בלילה חלמתי שבית האופנה הצרפתי האהוב עלי, קלואה, הציע לי להצטרף למועדון ה- Chloe Girl היוקרתי שלו. הצעה המגיעה תמיד עם קמפיין נחשק לאחד מבשמי הבית של הלייבל ומהווה סוג של גושפנקה רשמית מעולם האופנה, להיותך האיט גירל בה' הידיעה

המותג קלואה הפך שם נרדף לשיק צרפתי והוא נמצא שנים כבר שנים ברשימת החובה של כל הבלוגריות המובילות, עורכות ועיתונאיות האופנה מהסיבה הפשוטה: הוא הוציא אותנו הנשים לחופשי, באלגנטיות ובסטייל.

צילום: מיכל עזר-סטיין

אני אסביר:

את קלואה הקימה בשנות ה-50 גבי אגיון, פריזאית ממוצא מצרי, מתוך רצון לעצב בגדים שנשים יאהבו וירצו ללבוש. לא עוד בגדים רשמיים, הדוקים ולא נוחים, אלא פריטים שישמרו על המראה הנשי, אבל מבלי שזה יפגע בנוחות שלהן.

היא עשתה זאת באמצעות בחירה בגזרות הרחוקות מהגוף, ושילוב אלמנטים שובביים. החיבור בין השניים יצר בעצם גרסה מודרנית במראה סקסי, אך עם זאת תמים, לפריטים הקלאסיים. מראה שמיד כבש את כל הנשים והפך להיות סימן ההיכר הבולט של המותג.

ברשימת החובה שלי מככבים 3 פריטים של קלואה: שמלה בוהמיינית, עשירה בבד, מהסוג שבקלואה דואגים להציע מדי עונה וורסיה עדכנית ומודרנית שלו; תיק – רצוי מדגם נייל (Nile) המגיע עם חישוק ענק המשמש כידית וכמובן – בושם!

מודה ומתוודה, אני מכורה לבשמים של קלואה ותמיד דואגת שעל מדף הבשמים שלי תהיה נציגות של בלייבל. לאחרונה הצטרף לאוסף, הבושם החדש של המותג, נומאד (Nomade) בג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי

סוד קסמו טמון בדרך בה הוא מצליח ללכוד בתוכו את הרוח האלגנטית, חסרת המאמץ המאפיינת את קלואה. הוא עושה זאת באמצעות שילוב מתוחכם של מרכיבים, כדוגמת אלון עז, שזיף ערמומי ופרזיה רעננה, שרוקחו יחדיו על ידי בשם המותג, קוונטין ביש, לתערובת הרמונית ומשכרת של ניחוחות המעבירה תחושה של חירות ונועזות חסרת גבולות.

לי היה ברור כבר בהתזה הראשונה, שאני מאוהבת. אומנם ברגעים הראשונים, הניחוח מעט עוצמתי, אבל ברגע שהתווים העליונים מתפוגגים הקסם מתחיל לעבוד וניחוחות עדינים ופרשים מתחילים לצוף ולעטוף אותך. ניחוחות שאי אפשר שלא להתמכר אליהם.

(צילום: מיכל עזר-סטיין)

אהבתם? שתפו!