מה הניחוח שהכי מתאים לך? - Duty Free Blog

מה הניחוח שהכי מתאים לך?

מרלין מונרו אמרה פעם שלמיטה היא נכנסת אך ורק עם ניחוח הבושם שאנל 5 - וזהו. ובאמת - אז כמו היום, בושם הוא אחד מפריטי ה-"לבוש" החשובים ביותר של האישה, שמהווה חלק משמעותי מהרושם שהיא מותירה.

חוש הריח שלנו, וכך טוענים המדענים מפותח הרבה יותר משאר החושים בכך שהרושם המידי שאנחנו זוכרים טמון בו. ריחות נקשרים אוטומטית לנוסטלגיה, לרגשות ולמצב הרוח לכן אם מה שמפתה אתכן בבחירת בושם חדש הן הפרסומות, כדאי שתחשבו שוב קצת יותר לעומק, ותבדקו היטב מה הניחוח שלכן.

בעולם האופנה והטיפוח גם לבשמים יש טרנדים, בין אם מתוקים, פירותיים, חמצמצים ואפילו בשמי יוניסקס. אז בלי להיכנס לקלישאות מיותרות: מה הניחוח שהכי מתאים לך?

כי איתך זה רק בגלל שאני אוהבת
את צריכה לאהוב את הניחוח של הבושם שלך ולא להיכנע להערות סביבתיות שטוענות שזה לא מתאים. בושם הוא בדיוק כמו בגד, אם תרגישי בנוח בתוכו, הוא ישפר לך את איכות החיים.

תגווני
בדיוק כפי שיש לכל אחת מספר תכונות שמאפיינות אותה, כך גם כדאי שיהיו לך מספר בשמים אופייניים על המדף:
מומלץ תמיד שיהיו מונחים לך על מדף הטואלטיקה מספר בשמים, ביניהם אפשר לשלב את הקלאסי, את הבושם לאירועים בערב, ואת הבושם הטרנדי שאת יכולה להתיז סתם כך בדרך לעבודה או ביומיום, כמו הבושם נומאד (Nomade) של קלואה

ריח ורסטילי
גם אם יש לך ריח אחד, הוא יכול להשתנות מסיטואציה אחת לאחרת. השוני טמון בעיקר בחוזק הניחוח ובריכוז שלו – אשר משפיע על משך הזמן שהניחוח נותר על עורך, ובמה שהוא משדר לסביבה. איך יודעים? בקלות: או דה טואלט, כפי שמגיע בגרסת רוב הבשמים שאנחנו מכירות, הוא הגרסה העדינה והקלילה יותר.

או דה פרפיום, הוא בושם מרוכז, ואני באופן אישי קונה את הסוג האחרון כחלק מרשימת הבשמים הקלאסיים שלי (אלה שאני נוטה "לשמור" לאירועים מיוחדים, בגרסת הפרפיום). אחת מהמלצות המאסט שלי הן מיס דיור בגרסת או דה פרפיום

ריח שמחזק את הביטחון
אם אתן תוהות מדוע אני "שומרת" בשמים. התשובה לכך היא פשוטה. כשאת לא רגילה לריח, את מרגישה אותו בצורה יותר דומיננטית. ואין כמו ניחוח אהוב וסקסי כדי לשפר את הביטחון העצמי ובכלל את ההרגשה. רוצות המלצה? בבקשה: Twilly d'Hermes Eau de Parfum מבית הרמס עושה עבורי תמיד את העבודה
>

אהבתם? שתפו!