הכינותי מראש: Pre Order דיוטי פרי - Duty Free Blog

הכינותי מראש: Pre Order דיוטי פרי

"מישהו צריך משהו מהדיוטי פרי?" – כך נשמע אות הפתיחה שלי לשבוע האופנה בפריז. הודעה קצרה בקבוצת הוואטסאפ המשפחתית, בצירוף חיוכים עליזים, כשבוע לפני הנסיעה.

בתמונה: מחשב נייד עליו מונחת יד לצד פנקס וזר פרחים. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: ידי דוגמנית האחת מונחת על מקלדת מחשב הנייד והשניה על פנקס עם עט. צילום: יחסי ציבור

בפעם הקודמת שטסתי לשבוע האופנה, אחזה בי התרגשות כה רבה, עד שחושיי התערפלו ונמנע ממני לחשוב בצלילות ביום הטיסה. בנוסף לזה שאיבדתי את הדרכון בשדה התעופה והקמתי מהומה לא קטנה (לא ברור איך זה קרה), שכחתי גם לרכוש כמה פריטים ומוצרים שחיכו בסבלנות ל"דיוטי-דייט" שלי.

הפעם, כיאה לנסיעת עבודה, החלטתי לסגור מראש את כל הפרטים. הזמן דוחק, המלאכה מרובה וספק אם אוכל להרשות לעצמי לחזור בשנית בידיים ריקות לארץ.

בתמונה: מחשב נייד לצד זר פרחים ומוצרי קוסמטיקה שונים. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: מחשב נייד הפתוח על עמוד הרשמה לשירות ההזמנות לצד בשמים ומוצרי איפור שונים. צילום: יחסי ציבור

אז פיניתי שעה, הכנתי כוס קפה ונכנסתי למתחם הדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רסון באינטרנט, בכדי לערוך שופינג וירטואלי בשלווה. לשם מה דרושה לי שעה? נו באמת, נראה אתכם פוסחים על הטבה אחת מבין שלל המבצעים החמים.

בסיומו של סיור קפדני ויסודי, הרכבתי לעצמי רשימת משאלות לתפארת, הכוללת שלל תמרוקים ובשמים שבארץ מחירם בשחקים. לאחר מכן, ניגשתי לבצע הזמנה באמצעות שירות ה-"Pre Order" שהושק לאחרונה. למקרה שתהיתם, מדובר בשירות חדש המאפשר לרכוש מגוון מוצרים מחנות הדיוטי פרי טרם ההגעה לשדה התעופה. אגב, לצורך כך נדרשו לי 10 דקות בדיוק (!).

בתמונה: מחשב נייד לצד כד עם זר פרחים ופנקס עם עט. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: מחשב נייד הפתוח על עמוד ההטבות באתר ג'יימס ריצרדסון לצד פנקס ועט. צילום: יחסי ציבור

סימנתי את הפריטים הרצויים לאחר שבדקתי את מחירם במחשבון ההמרה המצוי באתר. הקשתי את מועדי הטיסה, פרטי התשלום והכנתי לעצמי חבילת מתנות מושלמת, ללא מאמץ, עגלת קניות או עמידה בתור. קלאסי! … כדי לחסוך עוד קצת מקום במזוודה, בחרתי לקבל את המוצרים רק עם נחיתתי בחזרה.
זהו! עוד משימה הושלמה! עכשיו נותר להמתין למועד המיוחל, לארוז מזוודה, לעלות על טיסה ולהשתתף באירועי שבוע האופנה ללא כל דאגה. לאכול בגט, אולי קרואסון ולשמור על פאסון של בלוגרית מנוסה אל מול הידוענים ואושיות האופנה.

אז עד הפעם הבאה, שתהיה לכולנו טיסה נעימה!

לאתר Pre Order

בתמונה: שקית דיוטי פרי לצדה מונחים בושם קלואה וקוקו שאנל לצד מוצרי איפור ומחשב נייד. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: מחשב נייד מונח לצד שקית דיוטי פרי עם בקבוקי בושם ומוצרי איפור שונים. צילום: יחסי ציבור

 

אהבתם? שתפו!