דייט עם בונבון - Duty Free Blog

דייט עם בונבון


Warning: DOMDocument::loadHTML(): Tag header invalid in Entity, line: 1 in /home/dutyblog/domains/smalltalk.dutyfree.co.il/public_html/wp-content/themes/pinthis-child/functions.php on line 226

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 37 in /home/dutyblog/domains/smalltalk.dutyfree.co.il/public_html/wp-content/themes/pinthis-child/functions.php on line 226

איפה אני: בפריז עם בושם בונבון (צילומים: ליאה גלדמן)

כותבת הכתבה על רקע מבנה אירופאי אוחזת את הבושם בונבון שבצורת פפיון.

בתמונה נראית כותבת הכתבה עם הבושם בונבון שהוא בצורת פפיון וברקע מטושטש מבנה אירופאי. צילום: ליאה גלדמן

אחד מכלי הנשק הסודיים שלי כאשה הוא הנינוח הייחודי לי – הבושם הקבוע שבעיניי הופך להיות עם הזמן, כמו שכל מי שמכיר אותי היטב יודע לחלק ממי שאני ומאיך שאני מגדירה את עצמי. ניחוח קבוע, שמרססים דרך קבע ושהחברים הקרובים יודעים לזהות ולשייך לך.

משמעות השם בונבון בצרפתית היא סוכריה. לא מפתיע אם כך שניחוחו של הבקבוק היפהפה הזה המעוטר בעיצוב סרט, כמו סוכריה, הוא מתוק להפליא. בבסיסו תו קרמל ומאחורי יצירתו עמד הרעיון ליצור ניחוח כה מפתה ועתיר תאווה, עד שפשוט מתחשק לאכול אותו.

 

בונבון קוטור מגלם בתוכו גם השראה מהאבולוציה שעברו ויקטור ורולף, צמד המעצבים שעומדים מאחורי הבושם. את קולקציית הקוטור שיצרו לפני שנתיים היתה לי הזכות והעונג לראות בתצוגת האופנה שקיימו בפריז.

עיצוב בקבוק הבושם בונבון קוטור יוקרתי במובהק ועם קריצה הומוריסטית, בדומה לקולקציות ולעיצובים של ויקטור ורולף. מלאכת מחשבת, בדיוק כמו עיצובי הקוטור של השניים.

את בונבון קוטור ניתן להשיג בחנות דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון שבנתב"ג. כמחווה לקמפיין של הבושם, יצרו כאן גם הפקת אופנה של סדרת תמונות עם אייקוני אופנה ישראליות.

 

אהבתם? שתפו!