סודות הנעורים - Duty Free Blog

סודות הנעורים

איפה אני? במלון הילטון תל אביב (משם נשקף הנוף עוצר הנשימה הזה!), באירוע של מותג טיפח היוקרה אייזנברג פריז (צילומים:  ליאה גלדמן)

תמונת נוף עם מדשאות ועצי דקל ומימין רצועת חוף

בתמונה הנוף הנשקף ממלון הילטון משמאל מדשאות עם עצי דקל ומצד ימין חוף תל אביב. צילום: ליאה גלדמן

אם אתן, בדומה לי, נושקות לאמצע שנות השלושים של חייכן, אז בטח כבר התחלתן להבחין בשינויים הקטנים שמתחוללים בגופכן. פתאום קופץ לו קמטוט חדש במצח או באיזור העיניים. ונכון, הוא כל כך קטן שקשה לקרוא לו קמט ועדיין – סימני ההזדקנות הראשונים והטבעיים של העור גורמים לכל בחורה לפניקה קלה.

קלה או לא, חברות הקוסמטיקה משתמשות בתחושת הפניקה הזו  כדי למכור לנו כל מיני מוצרים שלא תמיד מתאימים לנו ולהציע כל מיני קרמים פלאיים ופתרונות שמבטיחים לנו להישאר צעירות לנצח.

מה שאנחנו נוטות לשכוח הוא שלכל הכל מתאים לכולן: לכל אחת מאיתנו יש סוג-עור יחודי ומה שבאמת מסייע לאחת – לא מביא לתוצאות המיוחלות אצל אחרות. במילים אחרות: החשיבות בהתאמה אישית של מוצרי הטיפוח על מנת להאט את הזדקנות העור היא קריטית ומסייעת למקסם את יעילות התכשירים.

קוסמטיקאית מורחת קרם על פניה של אישה השוכבת על מיטת טיפולים, שיערה עטוף במגבת לבנה ועיניה עצומות

בתמונה כותבת הבלוג שוכבת על מיטת טיפולים שיערה עטוף במגבת לבנה ומעליה קוסמטיקאית המורחת על פניה קרם. צילום: ליאה גלדמן

מותג היוקרה אייזנברג נוסד על ידי ז'וזה אייזנברג בשנת 2000. הוא נודע בזכות השימוש בנוסחות מולקולריות שמהן רוקחים את תכשירי טיפוח העור של המותג והטכנולוגיה רשומה כפטנט בינלאומי שפותח על ידי אייזנברג עצמו.

את כל זאת ועוד גיליתי בשבוע שעבר, כשהוזמנתי למרבה השמחה על ידי המותג לבוא למלון הילטון ולנסות מוצר חדש שהשיקו: סרום "ארלי רייד" (Early Ride).

צנצנת סרום פתוחה בידה של קוסמטיקאית ובידה השנייה לוקחת עם מקלון מעט מהסרום

בתמונה קוסמטיקאית אוחזת בצנצנת סרום פתוחה ובידה השנייה לוקחת עם מקלון קצת מהסרום. צילום: ליאה גלדמן

את הסרום הציגה לי במהלך טיפול ייחודי פטריציה מאציטלי (Patrizia Mazzitelli), מנהלת ההדרכה הבילאומית של המותג ומומחית טיפולי עור ידועה שהגיעה לישראל במיוחד לצורך ההשקה.

אישה שוכבת על מיטת טיפולים ומעליה קוסמטיקאית מבצעת בה טיפול פנים.

בתמונה נראית קוסמטיקאית בחלוק שחור עם משקפי ראיה מבצעת טיפול פנים לאישה שכובה על מיטת טיפולים . צילום: ליאה גלדמן

אחד הדברים המעניינים ביותר שלמדתי תוך כדי הטיפול המושקע הוא להשקיע בעור הצוואר. 60% מהנשים מתעלמות לחלוטין מאיזור זה כשהן מתמרחות בלחות (כולל אותי..). במילים אחרות: כשמורחים קרם יום על הפנים או קרם לילה, יש להקפיד ולמרוח גם את הצוואר ולא להזניח אותו!

קוסמטיקאית מורחת מסכת פנים לאישה השוכבת על מיטת טיפולים.

בתמונה אישה שוכבת על מיטת טיפולים עטופה במגבת לבנה ומעליה קוסמטיקאית מורחת מסכה על פניה. צילום: ליאה גדלמן

מוצרי אייזנברג פריז ניתנים לרכישה באופן בלעדי בחנות דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון שבנמל התעופה. מי שמגיעה ללונדון, יכולה ליהנות מהם גם בספא שפתחו לאחרונה בכלבו הרודס היוקרתי.

על מגבת לבנה מונחים מוצרי קוסמטיקה של המותג אייזנברג

בתמונה מוצרי קוסמטיקה של המותג אייזנברג מונחים על מגבת לבנה. צילום: ליאה גלדמן

לסיכום: הזדקנות העור היא תהליך טבעי שאין מה לחשוש ממנו ולמרבה המזל עומדים לרשותנו כיום טכנולוגיות ומוצרים שמסייעים להאט את התהליך באופן משמעותי ולשפר את נראות העור לא רק בהווה אלא גם הרבה שנים קדימה בעתיד. זה אפשרי וזה קל – רק צריך לוודא שמשמשים במוצרים טובים והמתאימים ביותר לך!

 

 

אהבתם? שתפו!