בריח ספורטיבי - Duty Free Blog

בריח ספורטיבי

תחום הבישום לגברים עובר במהלך השנים שלל שינויים. אחד מהם החל עוד בשנות התשעים – טרנד בשמי הספורט, גרסה קלילה ונעימה לבשמים בעלי נוכחות חזקה – והוא רק הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות.

באופן מסורתי, בין מרכיבי בשמי הספורט השונים ניתן למצוא הדרים – קליפות ומיץ ממש, מנטה רעננה, שמן ברגמוט, כולם מפיצים רעננות ומקנים נמרצות. ראלף לורן היה היה מהראשונים שהוציאו בושם בגרסה ספורטיבית – פולו ספורט, הוורסיה הנפלאה לבושם פולו הוותיק. אליו הצטרפו במשך הזמן רוב בתי האופנה והבישום וגם  מועדוני הספורט הגדולים בעולם, שכבר הספיקו למתג את עצמם עם ניחוח ספורטיבי וייחודי – מריאל מדריד ועד מנצ'סטר יונייטד.

איך בוחרים בושם ספורט מהמבחר הרחב והקיים? חוויית הבישום היא אישית ועל כן הקשר בין אישיות המשתמש לבין מרכיבי הבושם הוא זה שיוצר בעצם את  הריח הנכון על עור הגוף.  כך שעל המתבשם לבחור את הבושם על סמך התנסות בלבד.

מה שכן, כשבאים לקנות בושם, כדאי לרסס אותו על נקודת עור נקייה ויבשה, רצוי אחרי מקלחת. כמו כן, מומלץ לרסס על  נקודות בגוף בהן ניתן להרגיש את הדופק: מאחורי האוזניים במפרק כף היד ובקדמת הצוואר למשל. שימו לב –  לאנשים  בעלי גוון עור בהיר מומלץ שלא לרסס בשמים על עור הצוואר – עלולה להיווצר פיגמנטציה.

בחרתי לכבודכם 5  בשמי ספורט לגבר שיתאימו לכל פעילות, ושניתן למצוא בדיוטי פרי ג'ימס ריצ'רדסון.

טיפ קטן לפני שמתחילים: בנוסף לבקבוק בבית,הצטיידו בבקבוק בושם קטן לנשיאה שיוכל לשמור על רעננותכם ולהתיזו ממנו לפני פגישה, דייט, טיסה ועוד.

1. איסי מיאקי – או ד'איסי פור הום – Issey Miake – L'eau D'Issey Pour Homme
בושם רענן, עדין וסקסי, שאידאלי בעיני למי שנמצא בחללים סגורים: משרדים, חדרי כושר וכל מה שביניהם.

בתמונה: בושם פור הום ספורט מבית איסי מיאקי על רקע לבן. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בקבוק בושם איסי מיאקי – או ד'איסי פור הום לצד אריזתו. צילום: יחסי ציבור

2. לאליק אנקר-נואר ספורט – Lalique Encre Noire Sport
מהבשבמים הנמכרים ואהובים ביותר של בית לאליק, שיצר בשנים האחרונות כמה מהבשמים המוצלחים והמיוחדים בשוק. גרסת הספורט החדשה של אנקר-נואר הוותיק מקלילה את ניחוח העור ועץ ומעניקה לו טוויסט הדרי.

בתמונה:  בקבוק בושם שחור מבית לאליק אנקר-נואר ספורט. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בקבוק בושם לאליק אנקר-נואר ספורט לצד אריזתו. צילום: יחסי ציבור

3. פולו ספורט – Polo Sport Ralph Lauren
אחד הבשמים החדשניים של שנות התשעים מצליח לשמור גם אחרי 25 שנה על רבלנטיות מפתיעה. ריח נעים שמלווה אתכם לאורך זמן ולא מתנדף במהירות, למרבה השמחה.
Ralph Lauren Polo Sport Edt Spray 125 Ml

בתמונה: בקבוק בושם  של חברת פולו הנקרא ספורט. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בושם פולו ספורט בצבע כחול על רקע לבן. צילום: יחסי ציבור

4. ארמני קוד לגבר – Armani Code Pour Homme
בושם חד ומדוייק, בבקבוק מעוצב ונאה מבית היוצר של המעצב ג'ורגיו ארמאני. בושם מתובל בניחוח גברי ומובהק שכולל תבלינים והדרים. במשפט אחד: המיטב של איטליה בבקבוק

בתמונה: בושם לגבר מבית ארמני הנקרא ארמני קוד. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בקבוק בושם ארמני קוד לגבר על רקע לבן. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בושם על רקע לבן מבית המותג דיור. צילום: יחסי ציבור

בתמונה: בקבוק בושם לגבר מבית דיור. בשם הומה ספורט על רקע לבן. צילום: יחסי ציבור

5. דיור הום ספורט – Dior Homme Sport
עוד בושם אהוב וחדשני שהושק לפני 10 שנים במהלך המיתוג מחדש של בית דיור הום לגברים. בשונה מרוב גרסאות הספורט, דיור ספורט שנוצר בתחילת העשור עומד בפני עצמו ושונה מאד מדיור הום העמוק והמתקתק. בושם רענן והדרי שהולך וצובר תאוצה מדי שנה – ובצדק קלאסיקה מודרנית.

 

אהבתם? שתפו!