קיץ, ים ואיפור מושלם - Duty Free Blog

קיץ, ים ואיפור מושלם

שישי בבוקר. מנצלים את היום החופשים, אורזים פקלאות ויאללה, נוסעים לים עם חברים לסופשבוע של בירות, מטקות, שיזוף ואבטיח עם בולגרית.

הוצאת בשיא הסטייל את ספריי ההגנה של מיאמי ביץ' (Miami Beach Mb Miami Sun Screen) וריססת טוב טוב על הגוף והפנים כי את יודעת שלשמור על העור זה לא בגדר המלצה אלא חובה. הגעת הביתה, נכנסת להתקלח וכשיצאת הרגשת שהעור קצת אדמומי ויבש יותר.

מה עושים? זה בדיוק השלב שאת שולפת את תרסיס השמן היבש של אייזנברג (Eisenberg Excellence Body&hair Oil) שמחזיר לחות וחיוניות לעור ועל הדרך גם מעכב את תהליך ההזדקנות שלו. עכשיו, כשהעור שלך רווי בלחות ובוויטמינים, הגיע הזמן לעבור לשלב האיפור.

כך תצרי לוק סקסי, זוהר והכי שיק שבעולם.

שלב ראשון: מרחי מעט מה-"סטרוב קרים" של מאק על הפנים כדי להעניק עוד בוסט של לחות וזוהר עדין (Mac Strobe Cream Redlite 50 Ml). מעל, ובכדי לטשטש את האדמומיות ולהעניק גוון אחיד ונקי, מרחי מהמייקאפ סטיק של טום פורד על כל הפנים, בעזרת ספוגית לחה ובטפיחות עד שייעלם וייספג לתוך העור (Tom Ford Beauty Traceless Foundation Stick Toffee).

שלב שני: בעזרת הצד הרזה של הספוגית, קחי את הקונטור הרטוב של טום פורד והעניקי הצללות לעצמות הלחיים ופסלי את הפנים גם מתחת לעצם הלסת. חזרי על הפעולה, הפעם עם הברונזר היבש ועם השאריות שעל המברשת תקבעי את שאר הפנים כדי ששום דבר לא יזוז (Tom Ford Bronzing Powder 21gr Gold Dust).

שלב שלישי: קחי את הסומק הקרמי של טום פורד (Tom Ford Cheek Color Blush Pink Sand) ובעזרת האצבע על תפוחי הלחיים וגם על השפתיים.

שלב רביעי – עיניים: הניחי בעדינות מסקרה לאש אריטקט של לוריאל על קצוות הריסים ואת מוכנה.

דוגמנית מאופרת במראה שהוסבר יש לה שיער בלונדיני ועיניים חומות

בתמונה דוגמנית עם שיער בלונדיני ועיניים חומות מאופרת כמתואר מעל. צילום: צחי ואזנה


שדרוג ערב
טאץ' מהיר למראה חגיגי יותר המתאים לחיי הלילה הלחים בערי החוף – מוצר אחד, יחיד ומיוחד, שיעשה שינוי ולא ישאיר אף אחד אדיש הוא סומק "דוויל" של מאק (Mac Blush Expansion Powder Blush Devil). צבע כתום אש ואותו יש להניח על שקעי העין בעזרת מברשת טשטוש ועל תפוחי הלחי לקבלת מראה אקזוטי ומונוכרומטי.

מקנחים עם ליפגלוס מאט מסדרת מאסטרו בגוון 401 על כל השפתיים (Giorgio Armani Maestro Lipgloss No.401) עכשיו רק נשאר לקרוא על הדרך לניידת טיפול נמרץ.

תמונה מעוצבת כשער מגזין במרכזה דוגמנית מאופרת במראה שהוסבר ומסביב תמונות קטנות של המוצרים בהם השתמש המאפר.

בתמונה דוגמנית מאופרת במראה שהוסבר. בתמונה מעוצבת כשער מגזין עליה רשום 'פול פרטי לוק'. מסביב יש תמונות קטנות של המוצרים שהוזכרו. צילום: צחי ואזנה

 

שדרוג עיניים ושפתיים
מציירים בעזרת עיפרון שחור קו מתחת לעיניים. מטשטשים עם מברשת עד שמתפייד ומיתטשטש. מסיימים עם הליפסטיק המושלם ביקום: גרהאם של טום פורד (Tom Ford Lipstick Graham) שמשדרג כל לוק – גם את זה – למתוחכם הרבה יותר.

דוגמנית עם שיר בלונדיני ועיניים חומות במראה שהסביר המאפר

בתמונה דוגמנית במראה שהסביר המאפר. צילום: צחי ואזנה

איפור: יוני שיין
צילום: צחי ואזנה
דוגמנית: מיה שקולניק

 

אהבתם? שתפו!