משדרגים את השדרוג - Duty Free Blog

משדרגים את השדרוג

עם קצת סבלנות ומספיק תרגול, תוכלי בקלות לשדרג את האיפור היפה שלך בעוד כמה דרגות. כל מה שחשוב זה לעקוב אחרי השלבים ולא לפחד לטעות. וכמובן… לא לפחד מצבעים. תמיד אפשר להוסיף ותמיד גם אפשר להוריד. שום דבר אינו בלתי הפיך.

סופר גלאם
מתחילים עם ניקוי יסודי של הפנים, שבתומו מורחים את הבאלם האהוב של בובי בראון, סינדרלה (Bobbi Brown Extra Illuminating Balm 30 Ml), על כל הפנים ועם השאריות מעט מעט על העפעפיים.

עוברים לפלטת הצלליות של בובי בראון סנדי ניוד (Bobbi Brown Eye Shadow Palette Sandy Nude) ומשתמשים בצללית הבהירה ביותר, אותו מוסיפים לגלגל העין בטפיחות. עם הצללית שלידה, הקצת כהה יותר, נעמיק את שקע העין בעדינות רבה ונטשטש כלפי מעלה העין.

בעזרת מברשת זוויתית צרה של מאק מספר 263, נניח בעדינות אייליינר ג'ל שחור של בובי בראון (Bobbi Brown Eyeliner Long Lasting No.1) ונתחיל ממרכז העין כלפי חוץ. את הפיניש נעשה ממרכז העין כלפי פנים. חשוב מאוד לעבוד שלב שלב בין עין לעין על מנת שייצא סמטרי ככל האפשרי.

מדביקים ריסים שלמים או בודדים ועליהם מורחים שכבה עבה של מסקרה.

בעזרת ספוגית לחה טופחים את המייקאפ על הפנים כשמתחילים מהמצח ומטה בצורה מסודרת בכדי לא לפספס שום איזור. לאחר הנחת המייקאפ עוברים לפלטת הקונטור של סמאשבוקס (Smashbox Step By Step Makeup Set) ובעזרת הגוון השמאלי מעניקים הצללות לעצמות הלחיים, עצם הלסת וצידי האף. הגוון האמצעי משמש לשיזוף עדין ואת הבהיר נניח בדיוק על עצם הלחי, אזור הרקות ונטשטש כלפי מעלה.

מסיימים את הכול עם ליפגלוס עדין וקצת מנצנץ.

מדגמנת את המראה הסופי של הסבר המאפר

בתמונה דוגמנית במראה הסופי של תהליך האיפור שהוסבר. צילום: צחי ואזנה

שדרוג רטרואי

בעזרת מברשת טשטוש מניחים צללית חומה כהה על שקע העין החיצוני ומתחילים בעבודת טשטוש ובנייה עד לחלקה הקדמי של הגבה. חשוב מאוד לקחת את הזמן בשלב הזה ולרכך את מעברי הצבעים. עם השאריות שעל המברשת נטשטש גם מתחת לקו הריסים התחתון.

בעזרת סומק הלבנים של בובי בראון (Bobbi Brown Brightening Brick No.c14), מדגישים את עצמות הלחיים וגם את העפעפיים בגוון שזוף ומעט ורדרד על מנת להעצים את המימדיות של הפנים.

מורחים באהבה את האודם רטרו מאט המדהים של מאק בגוון "קפה שיק" חום אפרפר (Mac Retro Matte Lipstick Café Au Chic).

מדגמנת את השדרוג הרטרואי

בתמונה דוגמנית במראה של השדרוג הרטרואי כפי שהוסבר ע"י המאפר. צילום: צחי ואזנה

שדרוג בסטייל אלמודובר ובצבעי ירוק-פוקסיה
מתחילים עם צללית בגוון "ניו קרופ" ירוק עמוק של מאק (Mac Small Eye Shadow New Crop) שמונחת מתחת לריסים התחתוניים ומטושטשת לאורך כל העין עד להיעלמותה. אין סיבה לפחד ולחזור על הפעולה על מנת להעצים את הצבע.

עיפרון שפתיים בגוון פוקסיה כתוחם של בובי בראון (Bobbi Brown Art Stick Lip Pencil No.7) ומיד למלא אותו באודם מאט גם הוא באותו גוון פוקסיה חם ובועט (Mac Retro Matte Lipgloss Fuchsia Flicker).

מדגמנת את השדרוג בסטייל אלמודבר

בתמונה דוגמנית במראה של השדרוג בסטייל אלמודובר כפי שהוסבר ע"י המאפר. צילום: צחי ואזנה

איפור: יוני שיין
צילום
: צחי ואזנה
דוגמנית: אוריה כהן

 

אהבתם? שתפו!