הכי מפנק בדיוטי: בושם חדש של טיפאני - עם הקדשה אישית! - Duty Free Blog

הכי מפנק בדיוטי: בושם חדש של טיפאני – עם הקדשה אישית!

מותג התכשיטים היוקרתי טיפאני (Tiffany & Co) הפך לאייקון תרבות בזכות הסרט האלמותי "ארוחת בוקר בטיפאני'ס" בכיכובה של אודרי הפבורן. עם השנים, הוא שכלל והפך את אמנות נתינת המתנה לסמלו המסחרי - הקופסא הכחולה של טיפאני - וששלמות היא שם נרדף לתכשיטיו. כעת יוצאים כאן בשיתוף פעולה מרהיב עם דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רסון לרגל השקת הבושם החדש "Tiffany & Co Intense". אבל לפני שאספר לכם את כל הפרטים, הרשו לי להוציא את הקלשיאה מהסיסטם ולהגיד כבר עכשיו: "I'm crazy about Tiffany's".

בשבוע שעבר, לפני שעליתי על המטוס לפריז, קפצתי לבקר במתחם שהקימו בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון במסגרת שיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ, עם מותג התכשיטים היוקרתי טיפאני אנד קו.

המתחם ממותג כולו בצבע התכלת האייקוני של טיפאני ומתנות קטנות ועטופות שזורות לגובה עד לתקרה. לרגע הרגשתי כאילו נתלשתי מהמציאות הישר לתוך הסצנה בה מבקרת הולי גולייטלי בבוטיק הדגל של המותג הממוקם בשדרה החמישית שבניו יורק.

אפשר למצוא כאן את הבושם המצליח של המותג, "Tiffany & Co" וגם את גרסתו החדשה של הבושם שמושקת בימים אלו ממש: "Tiffany & Co Intense". וגולת הכותרת: עמדה בה מוצע שירות חריטה עם הקדשה אישית על הבושם!


בעודי עומד בדוכן, נזכרתי שימים ספורים לאחר נחיתתי חברה טובה שלי מתחתנת; וישר חשבתי: הדבר היחיד שיותר טוב מבושם של טיפאני ארוז למשעי הוא בושם של טיפאני ארוז למשעי כשעליו חריטה עם הקדשה אישית לרגל החתונה!

למה הבושם של טיפאני אנד קו הוא המתנה המושלמת?  "Diamonds Are a Girl's Best Friend"

​​נתחיל מהעובדה שמדובר בבקבוק שמהווה יצירת אומנות של ממש. החיתוך המדוייק של הזכוכית הצלולה והמבנה הגיאומטרי של הבקבוק, יוצרים ביחד את המראה הקלאסי של היהלום של טיפאני (שצורת חיתוכו מהוגנת בסימן המסחר של המותג). ואם כל זה לא מספיק גם הריח שלו אלגנטי, נשי, רענן, רומנטי, ויוקרתי.

הבושם הראשון בסדרה אותו תוכלו למצוא במתחם נקרא: "Tiffany & Co edp" מכיל מרכיבים נדירים ויוקרתיים וריחו אמור לאפיין את האישה המודרנית שאוהבת יוקרה ויהלומים. ביננו, איזו אישה לא אוהבת יוקרה ויהלומים?

תווים עליונים: מנדרינה, ברגמוט, ולימון.
תווי אמצע: איריס, ענבי שועל, אפרסק, וורד.
תווי בסיס: מאסק, פאצ'ולי.

הבושם החדש בסדרה שמושק בימים אלה בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, מהווה גרסה מחוזקת לגרסת הפרפום שהושקה בשנה שעברה ולכן נקרא: "Tiffany & co Intense". בדומה לאחיו הבכור גם הוא רענן, אלגנטי ונשי אולם תווי הבושם המקוריים קיבלו טוויסט חמים על מנת להעשיר את הפרמולה ולחזק אותה.

בתווי הבסיס, במקום הפצ'ולי הוכנס ענבר, ואל המאסק הצטרפו וניל מגינאה, גזר מתקתק ועוד. בתווי האמצע כעת תוכלו למצוא יסמין במקום אפרסק, ואת התווים העליונים החמצמצים החליפו תווים פירותיים ונשיים.

 גרסת האינטנס החדשה מבית טיפאני אנד קו – דיוטי פרי ג'יימס ריצרדסון

בחזרה לסיפור שלי, לאחר שנתתי את הבושם לחברתי לורן בהתכנסות שביצעה במלון כמה ימים לפני חתונתה, שתרחשה בראשון האחרון; חיוך רחב מילא את פניה. חיוך רחב שמסגיר התרגשות. "אני מאוהבת! זה יהיה הבושם שלי לחתונה! הוא כל כך נשי ועם זאת יש בו משהו שמשדר ביטחון ויוקרה". אני את שלי עשיתי. לא שהיה לי צל של ספק, הרי ידוע מאז ומתמיד שהמתנה המושלמת מגיעה באריזה כחולה.

אם גם אתם רוצים להעניק ליקירכם את המתנה המושלמת, עשו לעצמכם טובה ובקרו במתחם של טיפאני אנד קו שיחכה לכם במהלך כל החודש הקרוב בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון. אה, ואל תשכחו לחשוב מה בא לכם לחרוט על הבושם מבעוד מועד!

Tiffany & Co EDP 50ml – 91$, 75ml – 119$
Tiffany & Co Intense 50ml -99$, 75ml -139$

אהבתם? שתפו!