תל אביב על מפת הבשמים: Sunsation Tel Aviv, בושם חדש של טיזיאנה טרנזי - Duty Free Blog

תל אביב על מפת הבשמים: Sunsation Tel Aviv, בושם חדש של טיזיאנה טרנזי

כבר 40 שנה שמשפחת טרנזי (Terenzi) רוקחת בשמי יוקרה ייחודיים שמבוססים על חומרי גלם טבעיים. אחרי שהסבא והסבתא ייסדו את המותג במעבדה קטנה בבית המשפחה, הועברו הסודות הריחניים לבן אוולינו שלקח את המותג למחוזות חדשים של קסם וכיום - לדור השלישי, טיזיאנה ופאולו. האחים לבית טרנזי ביקרו לא מזמן בתל אביב – והתאהבו בעיר הלבנה. במסגרת הביקור הם החליטו להשיק בושם המוקדש לתל אביב, שיימכר אך ורק בחנות ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי שבנתב"ג.

את Sunsation Tel Aviv יצרו האחים טרנזי יחד עם אושיות לייף סטייל ואופנה מובילות מהעיר: עיתונאים כמו דורית בכר-סולל, עורכת האופנה המיתולוגית של לאשה, הילה אוחיון, הבלוגרים אירה סימונוב, אור לב ארי וגם השף טום אביב, עינת ארליך, מור סילבר וסוזאן מזאווי.

"Sunsation Tel Aviv היא יצירה שנולדה בהשראת האנרגיה התוססת של העיר שחווינו כשהגענו לכאן. תל אביב בעינינו היא אחת מהערים הכי מחשמלות בעולם, עיר מלאה בחיים ושאף פעם לא הולכת לישון. מקום שמסוגל לעורר רגשות חדשים בכל ביקור וביקור ושההיסטוריה שלו, התרבות והמסורת משתלבים יחד, במה שהוא כור היתוך של הים התיכון. כל אלה נכרכים יחד עם שקיעות עוצרות נשימה וזוהר זהוב של זריחה שהעניקו לבושם את שמו – משחק מילים על סאן, מלשון שמש – ועל הסנסצייה שהיא תל אביב. חגיגת נעורים אמיתית – כבר מהרגע הראשון", אומרים האחים טרנזי.

טיזיאנה עיצבה את הבקבוק, פאולו את הניחוח ןכל זאת בשיתוף עם האושיות התל אביביות.

שמו, ריחו וצורת הבקבוק יחשפו השבוע באירוע השקה חגיגי שיתקיים במרכז תל אביב (הוא כמובן יכלול את שם העיר). אגב: אחת מהמשתפות בפאנל קלעה לגבי כל הנתונים של הבושם החדש: השם שהמליצה הוא השם שנבחר, צבע הבקבוק והניחוח שבחרה הם אלו שאכן נבחרו לבושם החדש. היא תוכרז כמובן באירוע.

על בית טרנזי

טיזיניה ופאולו מונחים על ידי חוש הריח שלהם בחיפושם המתמשך אחר חומרי גלם טבעיים ונדירים. כל יצירה של האחים מספרת סיפור אחר. קולקציית Fire למשל כוללת ניחוחות שמגלמים את ארבעת שלבי מסע האש: מהלהבה ועד הגחלים. קולקציית לונה נולדה בהשראת קסמו של הירח.

הדור השלישי לבית טרנזי, פאולו שגם משמש כיוצר הניחוחות של הבית – באירוע יצירת הבושם שיוקדש לתל אביב

על פי מסורת ספרות ימי הביניים, פריטים שאבדו – מאהבות ועד אביזרים יקרי ערך – מצויים על הירח. שם כולם מוחזקים בבקבוקוני זכוכית יקרת ערך, בדומה לבקבוקים האוצרים בתוכם כיום את בשמי היוקרה של Tiziana Terenzi.

את הבשמים של טיזיאנה טרנזי כולל הבושם החדש תוכלו למצוא בג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי בניחוחות נוסטלגיים שחוזרים לבית הילדות של הנכדים, לצד ניחוחות חדשניים, חייתיים, מיסטיים ואינטנסיביים.

עמדת הבשמים של טיזיאנה טרנזי. צילום: אירית אסלן ("מתוקתקת")

אהבתם? שתפו!