צמד חמד: בשמי ויקטור & רולף - Duty Free Blog

צמד חמד: בשמי ויקטור & רולף

לפני 25 שנה, בשנת 1993, חברו ויקטור הורסטינג ורולף סנורן, שני מעצבים הולנדיים שזה עתה סיימו את לימודיהם באקדמיה לאומנות ועיצוב של ארנהם - והקימו את בית האופנה ויקטור & רולף (Viktor&Rolf) - שהפך במהרה לשם נרדף ליוקרה ואוונגרדיות. השניים שנפגשו לראשונה בשנת 1992, בזמן שלמדו באקדמיה לאומנות ועיצוב של ארנהם, התקרבו לאחר שגילו שהם חולקים את אותה תשוקה לאופנה נוצצת.

הייתה זו התחלה של הרפתקה מופלאה: עם סיום הלימודים, הם החליטו ללכת על זה ובגדול והחליטו להקים מותג משלהם. בניגוד למעצבים רבים שעברו כברת דרך עד שזכו להכרה, הקולקציה הראשונה של ויקטור & רולף זכתה להצלחה אדירה וקטפה שלל פרסים.

בושם בונבון של ויקטור & רולף (צילום: ולריה שפירא)

השניים התמקדו בקולקציות הוט קוטור (תפירה עילית), שהתאפיינו בזוהר קונספטואלי וקצת פרובוקטיבי. הם שאפו ליצור יופי מרהיב ואלגנטיות בלתי צפויה באמצעות גישה לא קונבנציונלית לאופנה.

בית האופנה החליט להשיק את הבושם הנשי הראשון שלו, Flowerbomb, בתצוגת האופנה של אביב/קיץ 2005. הבקבוק עוצב בהשראת תכשיט יוקרתי זוהר ואלגנטי עם פקק בגוונים של זהב וורוד. כמו יהלום, הוא מכיל כוחות קסומים ומופלאים – לפחות בעיני – וכולל שפע ניחוחות פרחים שמתפרץ במקהלה חושנית.

Flowerbomb המשיך לחדש עם ה-Flowerbomb Bloom שהושק בשנת 2016 בהשראת לבלוב הפרחים, האוויר הצח של האביב ותחושת הקלילות. היום, Viktor&Rolf פותחים פרק חדש בנרטיב של Flowerbomb ומציגים את Flowerbomb Nectar – פרשנות חושנית ואינטנסיבית של ה-Flowerbomb המקורי הצוללת לתוך הלב של זר הפרחים.
הקשת מופיעה בכל הקולקציות ויוצרת את הסמל האייקוני של העיצוב במורשת העשירה של הבית ומייצגת את מהות רוח הקוטור.

בושם של ויקטור & רולף (צילום: ולריה שפירא)

בשנת 2014, נולד בונבון, הבושם היחודי של הבית שמכיל קרמל-  מרקחת הוט טהורה ומענגת שכולה שיק.

בנסיעה הקרובה שלך, תעשי לעצמך טובה ותכנסי לעולם של צמד המעצבים הגאוני עם Flowebomb ו- Bonbon בחנות ג’יימס ריצ’רדסון דיוטי פרי לחוויה אביבית נשית, מעודנת ועוצמתית יחדיו!

צילום- ולריה שפירא
איפור- אלינור ברש
לוקיישן- David Tower Hotel Netanya – MGallery by Sofitel

בושם של ויקטור & רולף (צילום: ולריה שפירא)

אהבתם? שתפו!